اسرار دلار

63
1784
dollar-13.jpg

 

 

 

 

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 بی شک باید  سمبولیسم و نماد گرایی را جز لاینفک جریان فراماسونری دانست جریانی که موجودیت آن بیش از هر تمدن دیگری با پاگانیسم مصر باستان گره خورده است . که قبلا در مقاله ای دیگر با عنوان “نماد های ماسونی مصر باستان” مفصل به آن پرداختم .

اصولا صحبت از نماد گرایی ماسونی نه در این مجال بلکه خود فرصتی مفصل می طلبد اما آنچه قصد دارم در این جستار به آن بپردازم صرفا نماد گرایی این جریان در دلار آمریکاست که به طرز شگفت انگیزی گویا مرامنامه و مانیفست یهودی– فراماسونری  آنهاست تا وسیله ای برای داد و ستد.

ششم ژوئيه سال 1785كنگره آمريكا ( که در آن زمان، تنها يك مجلس بود) به اتفاق آراء دلار«« Dollar  را واحد پول آن كشور قرار داد.

 پيش از استقلال ايالات متحده یعنی در 4 ژوئیه 1776 ، پول انگلستان (ليره) در 13 مهاجر نشين انگليسي آمريكاي شمالي رايج بود.

 در جريان انقلاب، آمريكائيان سكه نقره اي اسپانيا به نام «دلار» را كه در مكزيك رايج بود وسيله داد و ستد قرار داده دادند و به همين دليل نام پول ملي خود را «دلار» گذاشتند.

سكه دلار نقره اي از قرن چهاردهم بیش از سه قرن به نام «تالرThaler، دالر، تلار و دلار» در اروپا رايج بود كه اسپانيايي ها آن را حفظ كردند و به مستعمرات خود در قاره آمريكا منتقل ساختند.

اس با خط عمودي« $» كه علامت بين المللي دلار است نيز از اسپانيايي ها اقتباس شده كه پول خود را با علامت P (پي) مشخص مي كردند و اين «P» در آمريكاي شمالي به تدريج و در جريان نوشتن به شكل «$» درآمد.(1)

روند گنجاندن نمادهای یهودی – ماسونی در اسکناس 1 دلاری ختم نگشت و تمامی اسکناسهای بعد از آن نیز از این امر مستثنا نبودند.

اما اسکناس 1 دلاری به عنوان نخستین اسکناس و از طرفی دیگر به لحاظ تعدد نشانه های ماسونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کشف رمز از آن نیات پشت پرده و مخوف طراحان نظم نوین جهانی را آشکار می سازد.

پیش از پرداختن به این مسئله توضیحی اجمالی  راجع به برخی  اعداد مقدس ماسونها را لازم می دانم .

نخستین عدد 9 است که به حلقه 9 نفره زنجیره ماسونها ، تعداد استادانی که در جستجوی حیرام رفتند ،تعداد 9 گوی درخت کابالا،  تعداد ضربه های درجه استادی و…(3) اشاره دارد.

 دومین عدد 11 است که آن نیز به دوستون بواز و جاکین که بنا بر اعتقاد ماسونها  در ابتدای معبد سلیمان قرار داشتند، عرض حمایل استاد به سانتی متر (مجموع ستارگان 5 و 6 پر)، تنها عدد دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمی کند و …(4) اشاره دارد.

سومین عدد 13 است که بی شک از مهمترین نشانه های  تعلق فراماسونری به یهودیان و مصر باستان است که دلایلی از قبیل اتفاق موسوم به  پوریم در 13 فروردین در عهد خشایار شاه ، 13 تکه از بدن اوزیریس که توسط ایسیس(خدایان مصر باستان) پیدا شد ، خیانت سیزدهمین نفر(یهودا اسکاریوتی) به حضرت مسیح (ع) و … مد نظر است.

چهارمین عدد 33 است که اشاره دارد  به 33 رتبه و درجه فراماسونری ، حاصل ضرب عدد مقدس ماسونها یعنی یازده در سه مرتبه شاگردی- ابزار یاری و استادی (11* 3=33) ، سن حضرت مسیح هنگام کشته شدن(البته به نشان تمسخر مسیح توسط یهودیان) و…

پس از این مقدمه نسبتا طولانی در ذیل به ترتیب به برخی از نشانه ها ی یهودی- ماسونی موجود در یک دلاری اشاره می گردد:

 

الف : نمادهی ماسونی در روی 1 دلاری:

 

 1- درج تصویر جرج واشنگتن به عنوان اولین رییس جمهور آمریکا که فراماسون اعظم و دارای درجه   33  در این تشکیلات بود البته بنای یاد بود وی در واشنگتن مملو از نشانه های ماسونی است.

2- استفاده از 13 دایره در مهرسبز رنگ  وزارت دارایی امریکا در شکل ^ مانند . البته خود شکل ^ ، نماد مردانگی در مصر باستان و در میان یبوسی ها بوده  و اشاره به یکی از شرایط اصلی عضویت در لژهای فراماسونری یعنی مرد بودن دارد  که تاثیر آن در درجه نظامیان کنونی (گروهبان و استوار) کاملا مشهود است.

3- استفاده از مجموع 13 برگ و میوه در سمت چپ و راست تصویر جرج واشنگتن(دایره های قرمز رنگ)

4-  استفاده از 33 حلقه در قسمت چپ و راست در پایین دلار (بیضی های سبز رنگ) که گویای 33 حلقه زنجیر وار رتبه های ماسونی برای رسیدن به مقام استادی اعظم یا بزرگ بازرس کل (همان فراماسون درجه 33 )است.

جغد دلار فراماسونری

5 – گنجاندن تصویر جغد در گوشه بالایی و سمت راست دلار به گونه ای کاملا ماهرانه و مخفیانه که به سادگی قابل رویت نیست و نیاز به بزرگنمایی بسیار زیادی دارد .(دایره ها و فلش آبی رنگ)نا گفته نماند که جغد نماد یهودی مارانوس (یهودی که برای پیش بردن اهدافش دین خود را مخفی میکند) است و به این نکته اشاره دارد که کشور ایالات متحده با چه اندیشه و مبانی فکری تاسیس گشته است البته فقط و فقط ذکر نقش  یهودیان و پیوریتنهای موثر در تاسیس امریکا خود به تنهایی کتابی قطور می شود که فرصتی دیگر را  می طلبد.در تصویر هوایی از کنگره آمریکا نیز به سهولت می توان تصویر جغد را در اطراف این ساختمان تشخیص داد.

خرگوش فراماسونری دلار

6- نباید از طراحی های تار عنکبوت مانند زمینه دلار به سادگی گذشت چراکه به طرز ماهرانه ای سمبل ها ونمادهای مورد احترام و تقدیس ماسونها و یهودیان را در آن خواهید یافت . به عنوان نمونه خرگوش     نیم رخ که چشم چپش به سمت بیننده است دقیقا در روبروی تصویر پنهانی جغد برایتان به رنگ سفید مشخص گشته است.

(لوگوی   p   l   a   y   b   o   y  که از نشانه های غیر اخلاقی و سین کاف سیین است نیز از همین نماد گرفته شده است)

شایان ذکر است از دیدگاه سمبولیک برخی حیوانات مانند مار ، جغد ، خرگوش ، ققنوس(پرنده افسانه ای) و بز برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس هستند اما از این میان جغد به سبب گردش سیصدو شصت درجه ای گردنش و نیز خرگوش به دلیل اینکه همیشه بیدار است نماد هوشیاری و تسلط گشته اند. که از دیدگاه ماسونها این خصیصه بسیار مهم می نماید و الگوی چشم جهان بین که در باره آن سخن خواهیم راند نیز گواهی بر این مدعاست.

از سوی دیگر نیز اگر دقت فرمایید با فرهنگ سازی جریان فراماسونری از طریق کارتونها ، داستانها و.. خرگوش نماد با هوشی ، جغد و بز نیز نماد حکمت و دانایی گشته اند .

دلار فراماسونری

ب: نمادهی ماسونی در پشت 1 دلاری:

1 – مهر بزرگ امریکا:

قبل از تعطیلی مجلس آمریکا در تاریخ چهارم جولای 1776، کمیته ای انتخاب شده بود تا مهری برای این کشور تهیه نمایند. اعضای کمیته 5 نفر بودند که سه نفر از آنها شامل بنیامین فرانکلین، جان آدامز و توماس جفرسون می شد که پیش نویس بیانیه استقلال آمریکا را تهیه کردند.

ایشان افراد اولین کمیته به حساب می آمدند. قبل از آن که طرح مهر به تصویب نهایی برسد، دو کمیته دیگر و جمعا 14 نفر و به مدت 6 سال بر روی آن کار کردند. طرح نهایی که در تاریخ 13 ژوئن 1782 مورد تصویب مجلس قرار گرفت، توسط چارلز تامپسون با سمت منشی به مجلس ارایه شد. وی در این طرح پیشنهادات مشاوران و هنرمندان هر سه کمیته را لحاظ کرده بود. نکته جالب در این میان تعلق تقریبا تمامی افراد این کمیته ها به تشکیلات فراماسونری بود لذا بررسی به کار گیری نماد های گوناگون ماسونی در مهر رسمی ایالات متحده امریکا که  به سبب تعدد ، باید آنرا مهر ماسونی امریکا دانست. از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

مهر ماسونی دلار فراماسونری

اگر اندکی دقت فرمایید عقاب که نماد پرنده زئوس خدای یونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زیتونی شامل 13 برگ و 13 میوه نگه داشته ،  و در پنجه دیگر 13 تیر .

دم عقاب دارای 9 پر است از سویی دیگر هر بال این عقاب 33 پر دارد که قبلا راجع به این اعداد توضیح داده شد.

در منقار عقاب نواری قرار دارد که بر روی آن به زبان لاتین نوشته شده (E PLURIBUS UNUM) که به معنی  “وحدت از کثرت” است (اشاره به ایالات متحده) اما نکته جالب تعداد حروف این جمله  بوده  که شامل13 حرف است .

بر روی سر عقاب 13 ستاره قرار گرفته که در مجموع یک ستاره شش پر(ستاره داوود) را تشکیل میدهد.که نشان از تعلق امریکای 227 سال پیش به یهودیان و مارانوس ها دارد .

 بر سینه عقاب سپری قرار دارد که بر روی آن 13 خط قرمز و سفید (پرچم امریکا) نقش بسته گفتنی است رنگ قرمز و سفید رنگ دو ستون معروف ماسونها یعنی بواز و جاکین بوده است .(5)

 البته در دلار به جهت سیاه سفید بودن، این رنگها مشخص نیست . و دیگر اینکه دلیل مذکور علت و تفکر پشت پرده طراحی پرچم امریکا نیز محسوب   می شود.

در مهر بزرگ صورت عقاب به سمت پنجه ای است که شاخه زیتون(به عبارتی شاخه درخت غار) را نگاه داشته است. صورت عقاب در مهر ریاست جمهوری در جهت مخالف یعنی به طرف پنجه ای بود که تیرها را نگاه می داشت تا این که در سال 1945 “هری ترومن” سی و سومین رییس جمهور امریکا دستور طراحی مجدد آن را به سمت شاخه زیتون صادر کرد.(6)

 در واقع ترومن پس از حمله وحشیانه  اتمی به ژاپن و به شهر هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار 33 درجه زمین !!! و معرفی کشورش  به عنوان ابر قدرت جهان این دستور را داد تا با گرداندن سر عقاب از سمت تیر ها (نماد جنگ)به سمت شاخه زیتون (نماد صلح) چهره کریه و خون خوار امریکا را اندکی تطهیر کند و در لفافه آغاز نظم نوین جهانی را اعلام نماید.شایان ذکر است سال 1945 سال طلاییی ماسونها بود و آنها خود را از پیش برای آن مهیا کرده بودند چراکه اگر سال استقلال امریکا 1776 را از این سال(1945) کسر کنیم عدد حاصل یعنی 169 حاصلضرب 13 در خودش می شود (13*13 =169).

2 – در سمت راست مهر ماسونی دلار و نیز در منتها الیه سمت چپ دلار (داخل بیضی های قرمز) 13 میوه قرار گرفته است .

3- در وسط دلار عبارت (IN GOD WE TRUST) به معنی ما به خدا اعتقاد داریم (داخل بیضی آبی رنگ) نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردر گم  و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار در سال 1957  و در اوج  کشمکش های جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست چراکه شوروی عملا کمونیسم و بی دینی را ترویج می نمود و آمریکا برای جلب نظر کشور های مسیحی و عموما دین مدار دست به این اقدام زد.(7)

جالب اینجاست به محض پایان یافتن جنگ سرد طرحی برای حذف این عبارت از پشت دلار به کنگره رفت که به جهت فشار افکار عمومی تصویب نشد و لی ماسونها که در نهان هیچ گونه سنخیتی بین خود و خدا نمی دیدند ، در یک اقدام شیطنت آمیز در ماه مارس سال 2007 با حذف این عبارت ( IN GOD WE TRUST)  از سکه های یک دلاری یادبود جرج واشنگتن ، اندکی از افکار شوم و دین ستیزانه خود را آشکار نمودند که در نهایت مجبور به عذر خواهی از مردم آمریکا شدند .

 سوای تمامی دلایل مذکور چه دلیلی دارد که یک کشور بر روی اسکناس خود عبارت ما به خدا اعتقاد داریم را قرار دهد مگر دیگر کشور ها که چنین کاری نکرده اند به خدا اعتقاد ندارند! در واقع می بایست این اقدام سردمداران امریکایی را نوعی وانمود سازی دانست. شبیه فرد دروغ گویی که تکه کلامش “من از دروغ بدم می آید” است.

4- مهر اعظم ایالات متحده امریکا :

این مهر به شکل کنونی آن در زمان رزولت بر روی دلار قرار گرفت شما می توانید آنرا درسمت چپ دلار مشاهده فرمایید همانگونه که مستحضر هستید تصویر هرمی نامانوس به چشم می خورد که نماد هرم خئوپوس مقبره فرعون و نشان عالی انجمن های فراماسونری است.

این هرم از 13 ردیف سنگ چین تشکیل شده است و در مجموع 72 خشت دارد که اشاره دارد به  72 نیرو یا  نام خدای کابالیستها.(8) که البته کاربرد آن در موارد دیگری نیز دیده شده است مانند تعداد نفر های عضو در حلقه ” صاحب دلان”  (9)

بر روی این هرم به لاتین عبارت 13 حرفی  ” ANNUIT COEPTIS ” به معنی خدا همیشه یاور ماست ، نقش بسته است که به گونه ای دیگر همان عبارت ” IN GOD WE TRUST ” است .

البته عده ای از زبان شناسان غربی آنرا  “announcing conception“به معنی “آشکار کردن رشد مخفی” معنی نموده اند چراکه conception“” در زبان انگلیسی ” لقاح‌ تخم‌ وشروع‌ رشد جنين‌ ” معنی می دهد که مفهوما به معنای آشکار کردن فعالیتهای  شبکه مخفی فراماسونری در نظم نوین جهانی است.

در زیر این هرم عبارت ” NOVUS ORDO SECLORUM ” به زبان لاتین نوشته شده است.

 که به معنای”NEW WORLD ORDER” یعنی “نظم نوین جهانی ” یا “حکم جدید برای جهان” است که شما بارها آنرا در سخنرانی های سردمداران امریکا علی الخصوص بوش پدر و پسر و اوباما شنیده اید.(10)

 برخی نیز این عبارت لاتین را “new order of the secular” به معنی “نظم جدید سکولاریسم ” معنی نموده اند.

مجموع برگها و میوه های موجود در پشت دلار 72 عدداست که همانگونه که توضیح داده شد نشان از نفوذ کابالیستهای یهودی در امریکاست.

پشت هرم بیابانی لم یزرع قرار دارد و جلوی آن گیاهانی روییده است . منظور از بیابان آشوب در اروپا و جنگ های متوالی است که ماسونهای آمریکا به امید تاسیس حکومت جهانی ِ ماسونی – یهودی خویش.خود را از آن بیرون کشیده و اولین کشور ماسونی جهان را تاسیس نمودند.

شاید برایتان تعجب آور باشد که چرا این هرم شکلی نامانوس داشته و راس آن جدا ودر وسط آن چشمی نورانی قرار دارد. این چشم نماد “RA” از خدایان  مصر باستان است که در پاگانیسم یونانی چشم لوسیفر یا همان چشم شیطان است ، یونانیان آنرا ستاره صبح (11)       می دانستند و همواره آن را به صورت درخشان  ترسیم می نمودند.

با اینکه شاید اندکی از موضوع اصلی فاصله بگیریم ولیکن ذکر حدیثی از امیر المومنین در پاسخ به شخصی که از وی در مورد دجال پرسیده است را مفید میدانم. ایشان در پاسخ به این شخص می فرمایند: عينه اليمنى ممسوحه والأخرى في جبهته تضيء كانها كوكب الصبح (چشم راست ندارد و چشم چپش در وسط پیشانی اش قرار گرفته نور می دهد گویا ستاره صبح است) . (12)

 راستش انسان از این همه شباهت به شگفت می آید چراکه اگر تصویر را زوم کنید از شکل ابرو و گوشه چشم روی هرم متوجه خواهید شد که این چشم ، چشم چپ است و از سوی دیگر نورانی بودن آن و نیز اینکه لوسیفر را  در اسطوره شناسی یونانی ستاره صبح     می دانند انسان را حیرت زده می کند.

چشم لوسیفر بر همه جهان نظارت داشته و هنگامی که نظم نوین جهانی به ثمر برسد (تخرییب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان و حکومت علنی ماسونی – یهودی برجهان) قسمت فوقانی هرم به بدنه آن خواهد چسبید. اگر اندکی دقت فرمایید متوجه الگوی استفاده از چشم چپ در این مورد نیز خواهید شد (13)

در واقع گروه فرانکلین میخواستند که مهر منعکس کننده مشیت الهی باشد و در این راستا بلاتکلیفی اسباط  اسرائیلی را به نمایش بگذارد. یعنی تا روزی که دوباره یهودیان به معبد سلیمان باز نگردند این هرم نا تمام خواهد ماند.

در قاعده هرم عبارتی (اعداد) یونانی “MDCCLXXVI” نقش بسته که از نظر ارزش عددی (جمع حروف به صورت ابجد)  همانگونه که در تصویر می بینید برابر با 1776 سال استقلال امریکاست . اما اگر این حروف را بر روی اهرام ثلاثه مصر باستان در نظر بگیرید  جمع قاعده این اهرام همانگونه که در تصویر محاسبه شده است برابر با 666 می شود که عدد  لوسیفر یا همان شیطان است.

البته ماسونها بارها تلاش کردند تا با دلایل واهی این وابستگی شدید خود به کابالای یهود و مصر باستان را مخفی نگه دارند برای نمونه  جوزف کمبل ،اسطوره شناس معروف ، می گوید:

هنگامی که در سطوح پایین هرم قرار دارید،می توانید این سو یا آن سو باشید.اما هنگامی که به راس می رسید همه نقاط به یکدیگر می رسند و اینجاست که چشم خداوند(!!!) گشوده میشود.

عبارتANNUIT COEPTIS” عقیده فرانکلین بود که یک نفر به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد اما چند نفر با کمک خدا قادر به انجام هر کاری هستند.(14)

اکنون قضاوت با شما ست آیا این نمادها و نوشته های عجیب این معنا را می دهد؟ آیا برای بیان اینکه به کمک خدا نیاز داریم باید چشم چپی را در حالت جدا و درخشان  بر روی هرم خئوپوس قرار دهیم ؟ !!!! و…

اگر هرم گیزا یا خئوپوس را در درون یک ستاره شش پر(ستاره داوود) قرار دهیم نتیجه شگفت آور خواهد بود به گونه ای که حروفی که در منتهی الیه گوشه های ستاره قرار می گیرند(مطابق تصویر) واژه “MASON” را می سازند.

5- استفاده از تکنیک ORIGAMI :

اریگامی تکنیکی است که در آن با تا زدن و یا برش کاغذ بتوان شکلهای گوناگونی درست کرد. در طراحی دلار به طرز هنرمندانه و ماهرانه ای از این تکنیک بهره برده اند که البته در طراحی اسکناسهای دیگر دلار نیز از آن استفاده شده است.ولی در خود اسکناس 1 دلاری موارد متعددی وجود دارد که برای نمونه یک مورد آن همانگونه که در تصویر مشاهده می فرمایید توضیح داده می شود.

اگر عدد 1 در گوشه دلار را از وسط به صورت عمودی تا بزنید شکل شماره 1 حاصل می گردد با تکرار این شکل به صورت تقارنی شکل شماره دو به دست می آید از به هم چسباندن این دو شکل و پاک کردن فضای اطراف آن در نهایت شکل 4 که سر مار است حاصل می شود . گفتنی است این مورد یکی از موارد استفاده از خطوط تار عنکبوتی زمینه دلار است و طراحان دلار موارد متعدد دیگری را نیز نهان نموده اند.

همان طور که قبلا نیز گفته شد مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جایی که آن به عنوان  حیوان خانگی خود استفاده می نمایند. (15)

اما نکته جالب و مهم اینجاست که بعد از این تکنیک اریگامی بر روی سر مار عبارت”OMO” حاصل می شود که بنا به عقیده شیطان پرستان اولین واژه هستی است که شیطان آن را به انسان آموخت. هم اکنون نیز در جلسات ورد خوانی و آیین پرستش ” RITUAL” شیطان این واژه مکررا مورد استفاده قرار میگیرد.

 همانگونه که عرض نمودم از تکنیک اریگامی در طراحی دلار های جدید بیشتر استفاده شده است اما با توجه به طولانی شدن این مقاله  از بیان موارد دیگر اجتناب نموده و تنها یکی از شواهد دسیسه فراماسونها در طراحی حادثه یاز ده سپتامبر را بیان می نمایم .

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.

لذا برج های دوقلوی تجارت جهانی که برمبنای الگوی دو ستون معبد سلیمان ” بواز “و “جاکین” ساخته شده بود گیت و دروازه ورود ماسونها  به نظم نوین جهانی گشت و به بهانه این دو برج به دو کشور مسلمان حمله شد .

در ساختگی بودن حادثه یازده سپتامبر هیچ شکی نیست و دلایل و مدارک مستدل و مستند غیر قابل کتمانی وجود دارد که تبیین آنها در این مقاله و در این مجال نمی گنجد اما با  توجه به موضوع مورد بحثمان یعنی نشانه های ماسونی دلار، استفاده از تکنیک اریگامی  نتایج باور نکردنی را بر ملا می سازد.

اگر مطابق شکل اسکناسهای 5 ،50،20،10 و100 دلاری را مطابق الگو(تقریبا شبیه موشک) تا بزنید نخست (شماره یک) در 5 دلاری دو برج سالم را مشاهده می کنید.

در 10 دلاری (شماره 2) نوک برج ها آتش می گیرد، در 20 دلاری (شماره 3) آتش گسترش بیشتری پیدا کرده و پایین تر آمده  و نهایتا در 50 دلاری (شماره 4) هردو برج فرو می ریزند و در اسکناس صد دلاری (شماره 5) فقط دود حاصل از سوختن آنها ست که دیده    می شود.

آنچه در این جستار بیان گشت صرفا دلایلی کلی از ارتباط  دستگاه بنیانگذاران و حکومت گردانان ایالات متحده  با عقاید الحادی ، کفر آمیز و شیطانی  را بیان می دارد ، صد البته تبیین جزجز فعالیتها و دسیسهای آنها مثنوی صد من خواهد شد و حتی آنچه در باره دلار بیان گشت  اندکی از ماجرا بود. نویسنده تحقیقات بیشتر در این زمینه را به شما خوانندگان عزیز و گرامی محول می گرداند. ان شا الله در آینده به گوشه های دیگری از دسیسه چینی های  این جریان اشاره خواهد گشت.

 

علی اکبر رائفی پور [email protected]

 پینوشت:

http://www.iranianshistoryonthisday.com/farsi.asp (1)

(2) عدد13برخلاف عموم تمدن ها و ادیان جهان عدد مقدس و خوش یمن یهودیان و ماسونهاست

(3) برادری نوشته استفن نایت/ نشر شباویز/ترجمه فیروزه خلعتبری / بهمن ماه 1368/ صفحه 68

(4) همان / صفحه 69

(5) رنگ های آبی ، سفید ،قرمز و ارغوانی از  رنگهای کابالیستها است.

(6) http://www.iranianshistoryonthisday.com/farsi.asp

(7) http://www.answers.com/topic/in-god-we-trust

(8) www.theallseeingeye.tv/The_American_Dollar.html

(9) رجوع کنید به مقاله عبدلله شهبازی با عنوان ” دماوند و فرقه‌های رازآميز “

(10) LIFE IS NOW  (زندگی همینی است که هم اکنون در آن به سر می بری ) یکی از مهمترین شعارهای مشهور در امریکاست اما نکته جالب واژه NOW است که در واقع به صورت اختصاری بیان گر NEW ORDER WORLD  است. لذا باید آنرا اینگونه ترجمه نمود “زندگی نظم نوین جهانی یا سکولاریته است”

(11) واژه لاتين «لوسيفر»، به معني «ستاره صبحگاهي»، نام ديگري است براي ستاره زهره (ونوس). در پاگانيسم رومي، لوسيفر «ژوپيتر» نام داشت و خداي خدايان بود. «ژوپيتر» در يونان باستان «زئوس» ناميده مي‌شد. «زئوس» نيز به معني «نوراني» و «درخشان» است. طبق باور شيطان‌پرستان، سرانجام «لوسيفر» با «ماشييح» (مسيح) به تعامل و مصالحه خواهند رسيد و «مسيح» زمين و زمينيان را در سهم «لوسيفر» قرار خواهد داد. و در عوض آسمان از آن وی و یارانش  خواهد بود !!!

(12) مکیال المکارم.ج1.ص246

(13) رجوع کنید به مقاله ای از نویسنده با عنوان”اسطوره های ماسونی مصر باستان”

http://www.antisemitism.blogfa.com/post-4.aspx

(14) http://www.unique-design.net/library/myth/image.html

(15) ماربه دلایل گوناگونی برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

الف: ابلیس برای آنکه بتواند آدم و حوا را وسوسه کند خود را به شکل مار در آورد ،  به پای طاووس پیچید و داخل بهشت شد.

ب: در اسطوره شناسی مصر باستان مار نماد پادشاهی و استیلا است . و این مار آپپ است که در دنیای زیرین با خدای خورشید می جنگد لذا ماهیتی شیطانی دارد.برای مطلعه بیشتر در این زمینه منبع (13) مراجعه فرمایید.

ج: مار به دلیل پوست اندازی نماد تناسخ در تمدن های کفر آلود است.

د: شیطان پرستان اعتقاد دارند که شیاطین هنگامی که تجسم می یابند بیشتر به شکل مار هستند.در روایات آمده است شخصی نزد حضرت رضا علیه السلام آمد و از ایشان درباره لقب سید الساجدین سوال کرد. حضرت رضا علیه السلام فرمودند: روزی جدم حضرت سجادعلیه السلام مشغول نماز بودند. ناگهان از گوشه ای مار عظیم الجثه ای به سمت حضرت آمد و انگشتان پای ایشان را نیش زد. امام سجاد علیه السلام برافروخته شد و مشخص بود که بسیار متألم شده اند، اما تغییری در اذکار وحالت امام علیه السلام مشاهده نشد. مار بسیار حضرت را آزار داد آنگاه  به حال اولیه خودباز گشت، که همان شیطان بود. کنار حضرت ایستاد و گفت: حقیقتاً که تو سرورعبادت کنندگان هستی.. 

 

http://raefipoor.blogfa.com/

63 دیدگاه‌ها

 1. بااب این مرگ بر آمریکا چیه همه میگن ؟؟؟ 😥
  آخه به فرض اینکه بگیم مرگ بر آمریکا آخه اتفاقی میوفته؟ 😮
  بابا بزارید کنار این تعصب های الکی رو
  شما اکه راست میگین یه فکری برای وعض اوضای کشور خودمون بکنین نه شعار علیه یه کشوری مثل آمریکا اسراعیل انگلیس و ….
  کشور خودشون بزار هرکاری میخوان بکنن
  شما اگه راست میگین به جای شعار دادن برید یه کاری بکنین با شعار دادن آب از آب تکون نمیخوره 😥

 2. واقعا جالا بود………………………………. 😮 .اما از همه جالب تر برای من این بود که ان ها چقدر با فکر و سیاست عمل می کنند . و ما فقط تعصب بی خود داریم وفقط یادگرفتیم بگیم مرگ بر امریکا.واقعا دور از طرز فکر و سیاست های غلط ان ها که جدا زشت است به عنوان یک طراح با ید به طراحان دلار افرین گفت …..

 3. اولا تشکر میکنم از زحمتتون بعدشم واقعا آدم باید حواسشو جمع کنه اون ها انقدر سیاست دارن که به زور هم شده خودشون رو حتی با طراحی پول توی افکار مردم و جوامع مختلف جا میدن اما متاسفانه این افکار فاسدن و ادم رو گمراه میکنن ببینید اون ها با این چرت و پرت ها چی میسازن اما ما با این همه مقدسات زیبا اون ها رو معرفی نمی کنیم که زیبایی ها رو ببینن و دنبال افکاری مثل شیطان پرستی و بنده ی شیطان شدن نرن.

 4. شما ها اینقدر بنگ زدید که دیونه شدید مردک این چرت و پرت ها چیه می نویسید و می دید به خورد ملت یه عده بز و گوسفند هم براتون به به و چه چه می گن اون اسلامتون همش کپی از یهوده پس شما ها سر دسته کابالاها هستین خجالت بکشید احمق های دیونه برید خودتون رو درمان کنید آدم برای پول هر کاری نمی کنه خودفروشی کنید و پول در آرید از این کار بهتره بی شرم ها

 5. عالی بود منم خوشم اومد.به نظر من باید ادما ایران این اطلاعات را با خودشون داشته باشن روزی به درد میخوره 8) 8) 😆 😆

 6. به نظر من این طرح ها و نماد هارو میزارن که مردن ایران فکر کنن که آمریکا چفدر باهوشه یا اینکه وقت جوونا به پیدا کردن یا فهمیدن این نمادا تلف بشه وگر نه واسه اونا نونو آب میشه این کارا. علمای ما کدومشون میرفتن سراغ یاد گرفتن این جور چیزا. یکم علمای دینمون رو الگو قرار بدیم ضرر نمیکنیم.

  یاعلی

 7. سلام من چند وقتیه که شدیدا دارم در این زمینه مطلب می خونم ازجمله کتاب مبانب فراماسونری وکتابهای دکتر عبدالله شهبازی وکتاب شاگرد کمک استادواستاد، تمام مطالبی که نوشتید درسته ودر پاسخ به اون شخصی که گفته این حرفا دروغه باید یگم که چندروز پیش شبکخ مستند یک برنامه کاملا در خصوص رازهای دلار پخش کرد که اعترافات خود فراماسونها بود در خصوص طراحی وچاپ دلار

 8. سلام دوستان
  سمیه خانوم! بنقل ازشهید باکری مرگ برامریکا هم ذکره,همونطور ک لعن بنی امیه در زیارت عاشورا ذکرو عبادته.
  اما جواب اقااحسان,کی گفته مرگ بر امریکا بیخوده؟! اوباما توی یکی ازپیاماش ب مردم ایران گفت:ماسعی میکنیم روشمون رو تغییر بدیم,فقط مردم ایران مشتای گره شده شونو بازکنن ونگن مرگ برامریکا…

 9. درسته متاسفانه همه این تحلیل ها پایه منطقی داره راحت ترین راه اثباتش هم اینه که از خودمون بپرسیم آیا این همه شواهداتفاقی؟!!!
  اما دل آدم اونجایی میسوزه که می بینه اینهمه کنکاش در مورد ماسون ها و سایتانیست ها (اگه درست نوشته باشم!) میشه ولی اکثریت صاحب قدرت مبلغین دین اسلام یه مشت پوچ مغزه کاهله فرتوت ان که به زور قرص و عصا و تریاک سرپا ایستادن و یکی از این محققین صاحب سبک و صاحب نظر، حتی یه تریبون نصفه و نیمه، واسه تبلیغ درست توام با روشنفکری و جوون پسندی توام با روشنگری نداره…
  ای داد بر مسلمینی که دو لبه افراطی گری شون شدن داعش و شیعه هایی که علی رو از خدا بالاتر می دون و فاطمه رو فلسفه اصلی خلقت کائنات!
  در پایان دعا می کنم مهدی موعود حداقل تا وقتی من زنده ام ظهور نکنه تا ننگ آغشته شدن دستم به خونش رو به گور نبرم.

 10. 😥 مامردم ایران مثل کبک سرمونوکردیم زیر برف نمیدونیم دنیا دست کیه این طوری پیش بریم هیچ کس یار امام رمان خویش نیست خدایا کمکمان کن نزار دردام کثافت این فراماسونری ووهابی وشیطان پرستا بیافتیمما جونای مسلمان باید اگاه باشیم تکلیفتون یادتون نره برجمال زیبای امام زمان صلوات 😥

 11. در عجبم از کسایی که فقط میخوان با توهین خودشون رو اثبات کنن.کسی شمارو مجبور نکرده که باور کنید این مطالبو.فقط یکم نیاز به تفکر و تحقیق داره تا به حقایق پی برد.اگه اسلام دیگه کم شده یا بهتر بگم نیس چون کسایی دارن به اسم مسلمون زندگی میکنن که بویی ازش نبردن.شیطان پرستی چیزی نیست که تازه مد شده باشه چیزیه که داره نه تنها اسلام باکه خدارو زیر سوال میبره
  توهین جوابش نیس

 12. این تصویر فروریختن برجهای دوقلو و تکنینک اوریگامی خیلی جوک بود و اصلا چه دلیل داشته که این نقشه پشت اسکناس آورده شود. اگر محرمانه بوده پس چرا جار زده اند!؟
  این آقای رائفی پور اطلاعات تاریخیش خیلی ضعیفه! 13 نماد تعداد ایالتهایی است که هسته نخستین ایالات متحده را تشکیل داده اند!

 13. [quote name=”shima”]در عجبم از کسایی که فقط میخوان با توهین خودشون رو اثبات کنن.کسی شمارو مجبور نکرده که باور کنید این مطالبو.فقط یکم نیاز به تفکر و تحقیق داره تا به حقایق پی برد.اگه اسلام دیگه کم شده یا بهتر بگم نیس چون کسایی دارن به اسم مسلمون زندگی میکنن که بویی ازش نبردن.شیطان پرستی چیزی نیست که تازه مد شده باشه چیزیه که داره نه تنها اسلام باکه خدارو زیر سوال میبره
  توهین جوابش نیس[/quote]

  تو خودت یه دونه از اون آدمایی که بویی نبردی.

 14. [quote name=”مجید”]این تصویر فروریختن برجهای دوقلو و تکنینک اوریگامی خیلی جوک بود و اصلا چه دلیل داشته که این نقشه پشت اسکناس آورده شود. اگر محرمانه بوده پس چرا جار زده اند!؟
  این آقای رائفی پور اطلاعات تاریخیش خیلی ضعیفه! 13 نماد تعداد ایالتهایی است که هسته نخستین ایالات متحده را تشکیل داده اند![/quote]
  عزیزم تشکیل دادن 13 ایالت خودش برنامه ریزی شده بوده. تردیدی نیست که 11 سپتامبر هم یکی از مناسکشون بوده عجیب نیست که اونو از قبل روی اسکناسشون ثبت کرده باشن. در همون روز جرج بوش در یک مدرسه داشته کتاب قصه بز معروف رو میخونده درحالی که کتاب رو برعکس گرفته بوده و شاید شما ندونی که نمادهایی وارونه در فراماسونری زیادن!

 15. بهر حال جوونا هشیار باشن دم به تله ی نظم نوین جهانی ندن
  اکثر مسوولین که قبلاً به آغوشش پناه بردن. نگین نه که مجبور میشم آثار و علائمش رو بهم و این زیاد قشنگ نیست

 16. دوستان شیطان پرستان و یهودیای صهیونیست با این کاراشون دارنبه هم خبر میدن و این رو صابت میکنن که این اتفاقات ( که در حقیقت اتفاقاتی هستند که پیشگوی یهودی نوستراداموس)پیش بینیی کرده است به ظاهر اتفاقی جلوه بدن

 17. دو مورد از نماد های یهود وفراماسونری:

  1_میدان پرگار وگونیا در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین(با گوگل مپ کاملا مشخصه) و همچنین نماد چشم جهان بین و کره در ارم دانشگاه و هرم و چشم در سر در دانشگاه.

  2_شکل هندسی میدان امام خمینی همدان نزدیک قبر استر و مردخوای =666

 18. ما مسلمونا آخر توجیه مطالب من در آوردی هستیم .هزاران عقیده واختلاف در خود مسلمونا است .اونا را بررسی کنید نه تکنو لوژی پیشرفته مردم را ،که هوش بالایی طراحان آمریکایی رانشان می دهد واین طراحی فوق العاده است که شما برداشت های مختلف ازش دارید.خود سایت شما را الان نگاه کنید هزار ایراد بنی اسرائیلی میشه پیدا کرد وشما را بی دین معرفی کرد .

 19. کاشکی ب جای نشر قبر آمریکا!!!
  سری ب خودمون می زدیم!!!
  اونا بدند!! همه هم میدونن!!!اینقدر نیاز ب ثابت کردن نیست!!!
  ولی بیشتر از ما لیاقت تحسین دارن! چون واسه اهدافشون واقعا دارن تلاش میکنن ولی ما چی!!؟؟ با این همه ادعای ب حق بودن…
  بقیشو میدونین دیگ!!!

 20. باسلام و احترام واقعا عالی است خدا رحمت کند خمینی کبیر را که گفت آمریکا شیطان بزرگ است مستند ظهور هم بیانگر طرحهای کثیف فراماسونها و شیطان پرست ها که تا آرنج دستشان به خون ملتها آغشته است یاد همه شهدایی که با ایثار جانشان بر علیه این شیاطین چنگیدند و در سینه کش قبرستانها آرامیده اند گرامی باد ولی امید است مسئولین همین گونه مشکلات داخل را هم رصد و حل و فصل نمایند

 21. [quote name=”بنده گنهکار خدای مهر”]این همه وقت میذارید برای چرت و پرت و مهملیات، یه خورده وقت میذاشتید اون پشماتونو میزدید میتونستیم تشخیص بدیم که گوسفندی یا اورانگوتان.[/quote]
  jjj

 22. آقا یکی به داد این کارتون خوابا برسه .
  روز به روز تعدادشون زیاد میشه ، با این همه نفت و گاز
  در ضمن چند سال پیش کارتون خواب زن نداشتیم . الان کارتون خواب زن هم اومده . این خانوما خواهر مادرای ما هستن 🙁

 23. با سلام و خسته نباشید خیلی از مطالب سایتتون حال کردن اما بدونید که (نظم نوین جهانی) در راه است ما هیچ جوری نمی تونیم جلوشو بگیریم جز با یاد خداوندمتعال.

 24. [quote name=”علی”]دوستان شیطان پرستان و یهودیای صهیونیست با این کاراشون دارنبه هم خبر میدن و این رو صابت میکنن که این اتفاقات ( که در حقیقت اتفاقاتی هستند که پیشگوی یهودی نوستراداموس)پیش بینیی کرده است به ظاهر اتفاقی جلوه بدن[/quote]
  دیوانه ای؟ یهودی ها خدا پرستن نه شیطان پرست. چه چیزایی برای خودتون میگید! لابد از فردا مسیحی ها هم خورشید و ماه میپرستن. فقط مسلمون ها خدا پرستن نه؟ اگه اینجوریه من ترجیح میدم شیطان پرست باشم.

 25. [quote name=”احمد”]درود به اونایی که میگن مرگ بر آمریکا و لعنت به اونایی که میگن این شعار رو نگین[/quote]

  خاک عالم 😐 حالا بگی مرگ بر آمریکا چی میشه؟ آمریکا میمیره؟ XD
  همین خمینی و خامنه ای که شما پاچه خواریش رو میکنی از همدست های آمریکا هستن.آمریکا توی نظارت همه کشور های دنیا دخالت میکنه میخوای توی نظارت ایران دخالت نکنه؟ رییس جمهور آمریکا که شب میخواد صبح بیدار میشه ایران رو تحریم میکنه در عرض یک هفته ایران خشکسالی میاد. این هم یکی از همون کار های عجیب و قریب آمریکا هست مثلا نماد های فراماسونری فقط شما اونا رو باور میکنی این رو نه چون خوب مغزت رو شستشو دادن. دلم برای تو و آدم هایی مثل تو میسوزه که از خدا ترسوندنتون و همین آمریکا داره هر بلایی میخواد سرتون میاره. ما هم با شما میسوزیم. تو واقعا فکر کردی چند تا عراقی دلشون واسه ایران میسوزه؟ لطفا از خواب بیدار شید بیاید با هم متحد بشیم یه جامعه درست کنیم که اگه حرف زدیم سرمون نره هوا.

 26. سلام ممنون از سایت خوبتون من یه حرفی داشتم گیرم همه اینا راست و کلی فکر کردن تا این نماد هارو دوی دلار جای بدن ولی آخه به زندگی معمولی من و تو چه فرقی داره شما اگه واقعا آدمه درستی بودید مینبشستید برای وضع مملکته خودت مقاله میتوشتی که کجا میره این همه پول و این همه پول هایی که اختلاس میشه .

 27. با سلام
  دوست عزیز به جای این که این مطالب که کوچکترین سودی برای ما جماعت ایرانی ندارد را در این سایت و آن سایت بگوییم . بهتر نیست برویم عوامل عقب ماندگی خود را بفهمیم ، حرکتی انجام دهیم تا به عظمت مان در دوره باستان برسیم ؟
  خرافه پرستی و پوچ گرایی هیچ سودی برا شما جماعت ندارد .
  دین راه شناخت زندگی است ، آن را درست را با خرد و استفاده از تجربه دیگران باید به دست آوریم .

 28. ای خدا اینا بیشتر جنبه ی سرگرمی دارن این کارارو میکنن ما مثلا حواسمون رو بزاریم این راز ها روکشف کنیم اونا هدفشون مشخصه وبا برنامه هایی که از سال ها پیش تنظیم کردن و با شرایط کنونی پیش میبرن. ما خدا و امامانمون رو داریم وتنها کاریکه باید بکنیم معاویه و یزیدو طلحه زبیر های زمانمون رو بشناسیم اینو مطمئنم راهی که انتخاب کردیم آخرش درسته ولی افرادی هستن تو داخل می خوان مارو از این مسیر دور کنن باید فقط حواسمون به اونا باشه

 29. با سلام، مرسی از مطالب مفیدتون ولی یه انتقاد دارم و اون اینکه اگه شما زیاد وارد مسائل بشی و بخوای یه چیزی رو به چیز دیگه ربط بدی شدنی میشه یعنی اینکه شما عکس یه انسان هم از وسط تا بزنی و فلان کاری بکنی و یا اینکه هزار تومانی را با نمیدونم دو هزار تونانی ترکیب کنی شکل هزارتا حیوون و سمبل در میاد
  به نظرم دیگه خیلی دارید در مورد دلار اغراق میکنید 😉

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید