باقی ماندن 5 نشانه از 1200 نشانه‌ آخرالزمان

143
3479

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) ادامه داد: بي‌تقوايي و رواج فحشا و بيماري‌هاي مختلف نشانه ديگري است به طوري كه در حال حاضر 45 ميليون نفر در دنيا مبتلا به ايدز هستند و هر سال 5 ميليون نفر به اين تعداد اضافه مي‌شود كه 5 ميليون و 200 هزار نفر كودك هستند و نيمي را نيز از اين جمعيت زنان تشكيل مي‌دهند و در كشور ما نيز 60 هزار نفر مبتلا به ايدز هستند كه تاكنون 2 هزار و 121 نفر جان باختند.

 

 

باقي ماندن 5 نشانه از 1200 نشانه‌ آخرالزمان

 

در شرايطي كه امروز همه مردم جهان به سر مي‌برند، هيچ سوالي جدي‌تر از اين نيست كه آيا آخرالزماني كه همه ملل در هر گروه و مذهبي از آن مي گويند مصداقش امروز است.

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) گفت: طبق گفته اكثر محققان از يك هزار و 200 نشانه‌ آخرالزمان تنها پنج نشانه باقي مانده است.

  اسماعيل شفيعي سروستاني دوشنبه شب در همايش آخرالزمان كه در دانشگاه بين‌المللي امام خميني (ره) برگزار شد، اظهار داشت: در شرايطي كه امروز همه مردم جهان به سر مي‌برند، هيچ سوالي جدي‌تر از اين نيست كه آيا آخرالزماني كه همه ملل در هر گروه و مذهبي از آن مي گويند مصداقش امروز است.

وي ادامه داد: با وجود اينكه گوش‌هاي زيادي در جهان براي شنيدن در خصوص اين موضوع آماده است ولي ما از آن زياد سخن نمي‌گوييم براي نمونه در دانشگاهي مانند دانشگاه بين‌المللي كه به نام امام خميني (ره) مزين است و در شهري مانند قزوين كه شهري با سابقه فرهنگي است و در نقطه مركزي ايران واقع شده است دو واحد درس اختياري در خصوص آخرالزمان، فرجام‌شناسي وجود ندارد.

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) اضافه كرد: اين جاي تأمل دارد كه چرا موضوعي كه در جهان امروز در رأس همه مباحث جدي است ذهن جوانترين گروه اجتماعي در اين جامعه درگير آن نيست و اين مبحث بزرگ است و چگونه چشم‌ها از روي موضوعي به اين مهمي و بزرگي چرخيده و متوجه آن نيست.

*تدريس رشته آخرالزمان شناسي در 257 دانشگاه در آمريكا

وي افزود: 130 سال است كه در دانشگاه‌هاي وابسته به كليساي كاتوليك در رشته آخرالزمان‌شناسي فارغ‌التحصيل دارند و در ايالات متحده آمريكا بيش از 257 كالج و دانشگاه در اين رشته وجود دارد و اگر اين موضوع مهمي نيست چرا بايد در سرزميني كه گاهي گمان مي‌كنيم عاري از مذهب است، اين تعداد دانشگاه و كالج در رابطه با اين رشته وجود داشته باشد.

شفيعي سروستاني عنوان داشت: بسياري از دانشگاه‌ها در ايران در رشته‌هاي هنري، سينمايي، كارگرداني و بازيگري مشغول به آموزش هستند.

وي اعلام كرد: بسياري از برنامه‌هاي رسانه‌هاي اين سرزمين توسط همين بازيگران كه بسياري مانند دلقك‌ها فقط بالا و پايين مي‌پرند و به اسم تهيه‌كنندگي و كارگرداني و سناريست، حد و اندازه سناريو آنها از چارچنگولي بالا نمي‌رود، هزاران ساعت شب و روز را به بيهوده‌گويي در مباحث مبتذل و حيات مردم عام كوچه و بازار را به خود مشغول مي‌كنند.

*
فيلمي در كشور ما با موضوع آخرالزمان ساخته نشده است

اين محقق در زمينه مهدويت عنوان داشت: اين در حالي است كه در آن سوي درياي مديترانه در دهه 90 بيش از 60 درصد پرفروش‌ترين فيلم‌هاي هاليوود در خصوص آخرالزمان است و آيا ساخت فيلم‌هايي با چنين موضوعاتي براي سرگرم كردن مردم است.

وي ادامه داد: ولي ما در كشورمان فيلمي با اين موضوع و مفهوم نداريم و نسبت به اين موضوع غفلت كرده‌ايم در حالي كه ذهن‌ها درگير اين موضوع است.

شفيعي سروستاني با اشاره به نگاه عام مردم به آخرالزمان توضيح داد: مردم ما زماني كه گراني، سختي معيشت و بيماري در زندگيشان پديدار مي‌شود، زماني كه دچار خشكسالي مي‌شوند مي‌گويند آخرالزمان است، يعني آخرالزمان را چيزي مساوي با بلا، آفت و بحران مي‌شناسند.

* آخرالزمان تعداد حوادث افزايش و زمان آنها به هم نزديك مي‌شود

وي افزود: ولي آيا آخرالزمان به معناي بحران است، آخرالزمان به معناي بحران، جنگ و آفت نيست، آخرالزمان قسمت واپسين از دوراني است كه به قيامت پيوندد و از نظر ما آخرالزمان از زمان مبعوث شدن پيامبر آغاز و به ظهور موعود و سپس قيامت مي‌انجامد.

مسئول «موسسه فرهنگي موعود» يادآور شد: پيامبر (ص) فرموده‌اند برگزيده شدم در حالي كه ميان من و قيامت فاصله نيست، همان سان كه ميان دو انگشت فاصله است اما از آنجا كه در اين ظرف زماني حوادث بزرگ نزديك به هم روي مي‌دهد مردم عادت كرده و آخرالزمان را مساوي با بحران مي‌شناسند.

وي اضافه كرد: پيامبر فرموده‌اند كه نشانه‌هايي در آخرالزمان وجود دارد كه مانند دانه‌هاي تسبيح يكي يكي مي‌افتد و به آخرين دانه يعني ظهور مي‌انجامد و هرچه زمان ظهور نزديك باشد بر تعداد حوادث افزوده مي‌شود.

* 7 هزار روايت در خصوص آخرالزمان وجود دارد

شفيعي سروستاني توضيح داد: در ميان همه ملل يعني صاحبان اديان آسماني وجه مشترك ابتدا توحيد و سپس موعودگرايي و بلاخره قيامت است و در همه اديان حجم زيادي از روايات به موضوع موعود اختصاص دارد.

وي اعلام كرد: حجم روايات آمده از 14 معصوم در خصوص آخرالزمان و نشانه‌هاي ظهور بسيار زياد است به طوري كه 7 هزار روايت راجع به اين موضوع داريم و در خصوص نماز و روزه اين تعداد روايت نداريم.

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) خاطر‌نشان ساخت: اين تعداد روايت نشان از اهميت موضوع دارد و بخش عمده‌اي از روايات آخرالزمان توسط پيامبر و در نخستين روزهاي بعثت بيان شده است.

وي با اشاره به كاركردهاي علائم و نشانه‌هاي ظهور بيان داشت: اين نشانه‌ها و علائم موقعيت بشر را در تاريخ معين مي‌كند و مردم مي‌دانند كه در چه فاصله‌اي از ظهور قيامت قرار گرفتند همچنين هشدار و تذكر، آمادگي يافتن، جلوگيري از يأس و نااميدي، شناسايي دوست و دشمن از كاركردهاي نشانه‌هاي ظهور است.

شفيعي سروستاني عنوان داشت: ما همواره در تحليل شرايط دچار مشكل مي‌شويم و با تحليل غلط موضع‌گيري كرده و گاهي با دوست با تصور دشمن بودن درگير و گاهي با دشمن به تصور دوست بودن ارتباط دوستي برقرار مي‌كنيم كه اين نشانه‌ها موجب مي‌شود تا دوست را از دشمن بشناسيم.

*
از 1200 نشانه‌ آخرالزمان تنها 5 نشانه باقي مانده است

اين محقق در زمينه مهدويت به حوادث آخرالزمان اشاره كرد و گفت: در آخرالزمان حوادث مختلفي روي مي‌دهد و پيامبر نيز فرموده‌اند به ناگزير فتنه‌اي پديد خواهد آمد كه هر گاه در نقطه‌اي آرامش پيدا كند، در نقطه ديگري ناآرامي شروع مي‌شود و اين چنين ادامه مي‌يابد تا وقتي كه منادي آسمان بانگ برآورد كه امير شما مهدي است.

وي اضافه كرد: يكي از مشخصات فتنه اين است كه فتنه كور است يعني اجازه تشخيص نمي‌دهد تا جايي كه همه در تشخيص حق و باطل دچار ترديد مي‌شوند و حتي خواص نيز نمي‌توانند حق و باطل را تشخيص دهند؛ بنابراين تأكيد شده است كه مواظب باشيد كه خود را از دست نداده و نابود نشويد.

شفيعي سروستاني يادآور شد: پيامبر فرموده‌اند «شما را به هفت فتنه بيم مي‌دهم كه بعد از من روي مي‌دهد، فتنه‌اي از مدينه، فتنه‌اي از مكه، فتنه‌اي از يمن، فتنه‌اي از شام، فتنه‌اي از شرق، فتنه‌اي از غرب و فتنه آخر فتنه سفياني است».

وي تصريح كرد: از بيش از يك‌ هزار و 200 نشانه آخرالزمان كه در روايات از آن سخن گفته شده طبق گفته همه محققان تمام نشانه‌ها رخ داده و فقط پنج نشانه باقي مانده است كه اولين آن «فتنه سفياني» است.

*خروج سفياني از سوريه(و یا اردن) براي كشتار شيعيان

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) ادامه داد: در روايات آمده است سفياني با حمايت صهيونيست‌ها و غربي‌‌ها در سوريه(و یا اردن) كودتا مي‌كند و سپس يك گروه در سوريه به نام بني‌كلب از او حمايت مي‌كنند و امروز بني‌كلب جماعتي هستند كه بخشي از آنها در ارتش اسرائيل، بخشي در سوريه و بخشي در لبنان زندگي مي‌كنند.

وي اضافه كرد: سفياني جنگي در تركيه و عراق راه ‌مي‌اندازد و شروع به كشتن شيعيان مي‌كند و به كوفه مي‌رسد و در كوفه بزرگترين اتفاق رخ مي‌دهد و چنان شيعيان را مي‌كشند به نحوي كه همسايه به همسايه رحم نمي‌كند و براي گرفتن پول همسايه خود را شيعه معرفي مي‌كند.
شفيعي سروستاني يادآور شد: امروز جهان استكبار عليه شيعه به ميدان آمده و شيعيان غافل هستند.

وي تصريح كرد: زماني كه درگيري از شام به كوفه مي‌رسد از كنار شهر قزوين لشگر سيد خراساني حركت مي‌كند و از منطقه مركزي ايران عبور كرده و به كوفه مي‌رود و در روايات آمده كه اگر لشگر خراساني را يافتيد با او همراه شويد از يمن نيز سيد يماني به سوي كوفه مي‌آيد.

*پيوستن يك ميليون ايراني در نخستين روز ظهور امام زمان (عج)

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) اظهار داشت: فرمانده اصلي سپاه خراساني «شعيب‌بن صالح» است و امروز در طالقان قبري به اين نام است كه مردم براي زيارت او مي‌روند و وزيران، مشاوران و سرداران اصلي امام زمان (عج) همه ايراني هستند و در روز اول يك ميليون ايراني به امام مي‌پيوندند.

وي افزود: بيان شده كه ظهور در سال‌هاي پر از جنگ رخ مي‌دهد و در قرن بيستم 100 ميلون نفر در جنگ‌هاي مختلف كشته شدند و هزينه نظامي جهان امروز 900 ميليارد تا يك ترليون دلار سال است و هزينه جنگ در جهان 2 ميليون دلار در دقيقه است كه اگر 18 روز جنگ متوقف شود سوء تغذيه از كل جهان رفع مي‌شود.

شفيعي سروستاني اعلام كرد: هزينه ارتش آمريكا در هر روز يك ميليارد و 250 ميليون دلار است و به خاطر اورانيوم مصرف شده در سلاح‌هاي غيرمتعارف در عراق مردم عراق به بيماري‌هاي مهلك دچار شدند و 4 هزار و 468 سال ديگر تاثيرات اورانيوم از عراق از بين مي‌رود.

*طبق تحقيقات موساد و سيا آيت‌الله خامنه‌اي سيد خراساني است

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) گفت: دشمنان خود را براي مقابله آماده كرده‌اند ولي ما غفلت كرديم، در زمان رياست جمهوري بوش زير نظر رئيس جمهور، كميسيوني براي شناسايي امام زمان شكل گرفت.

وي تأكيد كرد: 20 روز قبل موساد و سيا اعلام كردند به دنبال امام زمان هستند و اعلام نيز كرده بودند شايد سيد خراساني آيت‌الله خامنه‌اي باشد زيرا در جواني در خراسان بوده است و سيد يماني نيز سيد حسن نصرالله باشد زير در كودكي در يمن بوده است.

شفيعي سروستاني اضافه كرد: مطالعات آنها در خصوص آخرالزمان صدها برابر ماست ولي دانشگاه‌هاي ما در اين زمينه تعطيل هستند و آنها از واقعه ظهور نگران هستند ولي ما غفلت مي‌كنيم.

*وجود يك ميليارد نفر گرسنه و 45 ميليون مبتلا به ايدز نشانه‌اي از آخرالزمان

وي با اشاره به نشانه‌ها و حوادث آخرالزمان بيان داشت: خشكسالي، زلزله، قحطي و گرسنگي از نشانه‌هاي آخرالزمان است به طوري كه در سال 2009 يك ميليارد نفر در دنيا گرسنه هستند هر سال نيز يك هزار زلزله متوسط، 18 زلزله بزرگ و يك زلزله عظيم كره زمين را مي‌لرزاند.

مسئول موسسه فرهنگي موعود عصر (عج) ادامه داد: بي‌تقوايي و رواج فحشا و بيماري‌هاي مختلف نشانه ديگري است به طوري كه در حال حاضر 45 ميليون نفر در دنيا مبتلا به ايدز هستند و هر سال 5 ميليون نفر به اين تعداد اضافه مي‌شود كه 5 ميليون و 200 هزار نفر كودك هستند و نيمي را نيز از اين جمعيت زنان تشكيل مي‌دهند و در كشور ما نيز 60 هزار نفر مبتلا به ايدز هستند كه تاكنون 2 هزار و 121 نفر جان باختند.

وي افزود: شيوع ايدز از طريق رابطه جنسي، همجنس‌بازي و افزايش فساد از مسائلي است كه در آخرالزمان ديده مي‌شود.

*
حكومت سلمان فارسي در ايران در زمان ظهور امام زمان (عج)

شفيعي سروستاني در ادامه با اشاره به تكاليف مومنان در زمان غيبت توضيح داد: يكي از تكاليف مومنان در زمان غيبت پيدا كردن معرفت و شناخت نسبت به امام است به طوري كه در روايات آمده كسي كه امام زمانش را نشناسد و بميرد به مرگ جاهليت از دنيا رفته است.

وي اضافه كرد: تمسك به دين و صبر و شكيبايي و انتظار فرج و دعا از ديگر كارهايي است كه در زمان غيبت بايد صورت گيرد تا امام زمان (عج) ظهور كند و خداوند بزرگترين مسئوليت تاريخ را به حضرت مهدي (عج) بزرگترين مرد خود گذاشته است تا براي تحقق عدالت ظهور كند.

اين محقق در زمينه مهدويت خاطر‌نشان ساخت: ما بايد براي رهايي از فتنه‌ها معرفت خود را افزايش داده و هوشيار باشيم تا امام زمان حكومت خود در زمين برپا دارد و در آن زمان امام حسين (ع)، اصحاب كهف، سلمان فارسي به اين امام خواهند پيوست و فقط امام حسين (ع) 300 سال بر روي زمين خلافت خواهد كرد.

وي اعلام كرد: با تشكيل حكومت، سلمان فارسي در ايران حاكم خواهد شد و حكومت امام زمان در كوفه شكل مي‌گيرد.

 منبع:فارس

143 دیدگاه‌ها

 1. سلام

  به خدا این حرف ها رو ننویسید و نگید که نهایت جهالت و نادانی رو میرسانه و اهمییت ظهور و شان حضرت مهدی رو با این خرافات صدمه نزندی به ویژه این متن ( شفيعي سروستاني در ادامه با اشاره به تكاليف مومنان در زمان غيبت توضيح داد: يكي از تكاليف مومنان در زمان غيبت پيدا كردن معرفت و شناخت نسبت به امام است به طوري كه در روايات آمده كسي كه امام زمانش را نشناسد و بميرد به مرگ جاهليت از دنيا رفته است.

  وي اعلام كرد: با تشكيل حكومت، سلمان فارسي در ايران حاكم خواهد شد و حكومت امام زمان در كوفه شكل مي‌گيرد). آخر آدم عاقل چرا باید سلمان فارسی بیاد . قرنهاست که مرده و دنیای مدرن رو چطور باید اداره کنه و بر ما و ایران حکومت کنه ؟ چرا ؟ اگه قرار به اجی مجی باشه و بود همون قرون گذشته میشد و دنیای مدرن رو اندیشه مدرن مسلمان پیرو ولایت امام زمان راهبری میکنه.
  منبع:فارس

 2. اللهم عجل الولیک الفرج
  مانع ظهور خود ما هستیم که با دستای خودمان انرا به عقب میاندازیم.اونوقت میاییم دستانمون رو به اسمون دراز میکنیم وبرا فرج اقا دعا میکنیم. انگار داریم برا خودمون لطیفه میسازیم.کاش مردم میفهمیدن امام زمان تنها با دعا ظهور نمیکنه بلکه با گناه نکردن ما ظهور میکنه/زمینه رو باید با گناه نکردن اماده کنیم.به امید روزی که همه ی ما اقا رو ببینیم و در رکابش به شهادت برسیم.التماسدعا

 3. سلام با تشکر……من در بی ندوستانم ..کسانی هستند که اصلن دوس ندار ن راجع به این حرفا سخنی به میان بیاد.این یعنی اینکه اینها منحرفندو میخوان ما هم منحرف بشیم….بهتره که با دوستانی باشیم که هم فکر باشیم…………………..چون خیلی زجر اوره که نذارن در این زمینه حرفای دلمونو بزنیم………وپیروان ورهبران خودمونو پیداکنیمو به انها بپیوندیم………..وعده ی خدا نزدیک است…اینان ازشون میپرسم پس شمایی که این حرفارو قبول ندارینمیشه بگید چه کسی رهبر خوبیه که ما هم بش بپیوندیم؟؟جنایت کارا؟؟؟خجالتم نمیکشن..وقتی حرف میزنن..طرف حکومت های جنایت کار چون امریکا واسرائئل رو میگیرن…جنایتاشونو میبینن بز هم رو به سوی رهبران واقعی خودشون نمیارن..اینان همان اشخاصی هستند که به هیچ عنوان نمیخوان بپذیرن که حق باچه کسیست…اینان همان ابلیس ها هستند……که ما باید ازشون دوری کنیم…!!:)

 4. چرا کسی جوابه این دوستمون رو نداده؟؟؟ دوسته خوبم اقا با خانوم رستمی قرارنیست که اجی مجی بکنن تا دنیا تغییر کنه علت غیبت امام عصر بی لیاقتی مردم زمانه هست ، مردم و به ویژه شیعیان باید لیاقت پیداکنن تا اقا بیاد ، اقاهم که بیاد قرار نیست با قدرت خودش و با اجاره خودش کاری انجام بده هرچه که انجام بده باقدرت خدای واحد قهار و به اذن خدای لایزال هست. اگر شما این قدرت رو در خدا نمیبینی باید در توحید خودتون به خدا شک کنید .. امید وارم حرف هام بدرد بخور باشه ان شاءالله.. یاعلی مدد . التماس دعای خیروشهادت .. یاحق.

 5. با سلام خدمت دوستان عزیز.در پاسخ به دوسته عزیز رستمی لازم به خاطر نشان کردن چن نکته ام.اول اینکه حدیث هر کس امام زمان خود را نشناسد و از دنیا برود به مرگ جاهلیت از دنیا رفته است کاملا معتبر و از احادیث ائمه اطهار(فک کنم امام علی یا صادق ع)است که در کتب دینی دبیرستان ذکر شده.

 6. .دوم اینکه درسته که سلمان هزار سال پیش فوت کرده اما پیامبر به او مژده رجعت(بازگشت)در عصر غیبت داده و امامان و صالحان و یاران وفادار امام عصر باز هم در این دنیا زندگی خواهند کرد این هم بارها ذکر شده در احادیث و دعا ها.وگرنه این 1200 سال که مردمی اومدن و مردن یعنی هیچی به هیچی اند؟؟.اگر مشکلتون از چگونه زنده کردنه باید به قران رجوع کنیم که به مضمون ایا پدید اوردن شما از نطفه ی ناچیز سختراست یا دوباره پدید اوردنتان است.که در قیامت هم این موضوع صورت خواهد گرفت.و همچنین قدرت خدا رو دسته کم نگیرین از کجا حدس میزنی که سلمان از من وتو به علم روز دنیا دانا تر نباشه؟؟ایشان افتخار ایرانی ها و بنده ی صالح خدا است.
  ان شاالله که سخنانم که سعی کردم با ذکر منبع باشه کمی فضا رو روشن تر کرده باشه.خاک پای همه بچه شیعه ها هستم.
  یاعلی

 7. روايات ” كسي كه امام زمانش را نشناسد و بميرد به مرگ جاهليت از دنيا رفته است.”
  روایت معتبراز کتب سنی و شیعه هست در ان شکی نیست

 8. اطلاعی از اینکه سلمان حاکم میشه یا ن ندارم ولی داداش من رجعت هستش و خیلی از گذشتگان زنده میشن و در رکاب اقا امام زمان میجنگن و بعضی از معصومین میان و خلافت میکنن.
  این اجی مجی نیستش و یه امری که تحقق پیدا میکنه ولی درمورد سلمان نمیدونم

 9. تمامی نشانه ها رو بنویسید اگه تمام نشانه ها رو بنویسید امکان جعل حدیث صفر میشه لطفا ازتون خواهش میکنم اسم نیارید چون اگه اسم بیارید امکان بداء خیلی زیاد میشه پس این اسم هایی رو که آورده اید پاک کنید خواهش میکنم…..

 10. سلام رستمی جان شما ذوب در ولایت آقای…هستید این آیه رو هرگز فراموش نکن: الذین یومنون بالغیب ویقیمون…تا آخر کسانی که به عوالم غیب ایمان ندارند چطور عالم روئیا رو برا خودشون تفسیر میکنن اون خدایی که اراده کرده حضرت صاحب علیه السلام رو 1400سال زنده نگه داره نمیتونه سلمام فارسی رو زنده کنه پس اگر اینطور که شما میفرماید بایدبه توان واختیارات امام زمان هم شک کرد چون حتما به دنیای مدرن امروزی آشنا نیستند پس نمیتونن دنیا رو اداره کنن این حرفها چیه می زنید

 11. این خیلی مهمه که ما راجع به.ظهور اطلاعاتمون قوی باشه تا کسی نتونه سواستفاده کنه ولی از همه اینا مهمتر اینه که وقت خودمونوبیشتر روی خودسازی خودمون متمرکز کنیم که اگه فردا وقت ظهور امام عصر.ع. فود از یاراش باشیم و بهمون افتخار کنه این از همه این بحث ها مهمتره،
  خروج سفیانی دردی از ما دوا نمیکنه اعمالمونه که از همه مهمتره

 12. سلام طبق این توضیحات-پنج نشانه اخری که از 1200نشانه اخرالزمان باقی مانده=1-خروج سفیانی 2-خروج یمانی 3-صیحه اسمانی 4-خسف بیداء 5-کشته شدن نفس ذکیه. اللهم عجل لولیک الفرج

 13. سلام اکثر علما وبزرگان فرمودند که در فجر صادق ظهور هستیم . انشا الله که ب همین زودیه زود باشه. البته ما هم باید اماده باشیم و خود سازی کنیم. یا ایهاالعزیز تعجیل در فرجت صلوات بفرستم یا گناه نکنم :sigh:

 14. با سلام خدمت دوستان عزیز.
  مطمعن باشید که اقا ظهور نمیکنه مگر اینکه ما ادم شیم. باید یکی دوتا شیعه با ایمان محکم و قوی باشه که اقا رو کمک کنه .
  الان حکومت ایران پشت اقا واستاده .

  اقا جان بیا بیا بیا بیا
  ما مثل کوووووووووووووه ه ه ه ه پشت سرت هستیم تا این داعشی های کثیف رو از صفحه ی روزگار محو کنی . به امید خدا

 15. سلام
  من ک مطلب رو خوندم فقط بیاد اعمال خودم افتادم 😳 بیایید همدیگر را برای اصلاح خود یاری کنیم و خودمونو برای ظهور آماده کنیم .
  ازتون خواهش میکنم منو دعا کنید ک خداوند در ترک گناهانم یاریم کنه منم باسهی همتون این دعا رو میکنم 😕

 16. با سلام
  ای کاش به فرزندانمان در مدارس یاد میدادند که امام زمان مهربان است، امام زمان دوستدار زیباییها و مشتاق زندگی است
  البته زندگی در راه حق نه زندگی معرفی شده به سبک امروزی که خوشی ها و زیبایی ها را در هر جا که گناه هست معرفی میکنند
  به فرزندانمان یاد می دادند که شمشیر امام زمان برای ظالمین و کودک کشان صهیونیست است نه اینکه امام زمان با شمشیر خود بر ما شیعیان و یا حتی بقیه مذاهبی که در مظلومیت انسانی به سر میبرند می باشد……………………

 17. [quote name=”مرتضی”]با سلام خدمت دوستان عزیز.
  مطمعن باشید که اقا ظهور نمیکنه مگر اینکه ما ادم شیم. باید یکی دوتا شیعه با ایمان محکم و قوی باشه که اقا رو کمک کنه .
  الان حکومت ایران پشت اقا واستاده .

  اقا جان بیا بیا بیا بیا
  ما مثل کوووووووووووووه ه ه ه ه پشت سرت هستیم تا این داعشی های کثیف رو از صفحه ی روزگار محو کنی . به امید خدا[/quote]
  اقا مرتضی در روایات گفتند انقدر باید جنگ و خونریزی بشه تا از کمر اسب خونبیاد بیرون ان وقت اقا ضهور میکنه

 18. چگونه میگویید 5 نشانه از 1200 نشانه باقی مانده است ؟؟؟!!!!!
  مگر شما کیفیت و کمیت وقوع نشانه ها را میدانید ؟؟ مثلا” از کجا میدانید شاید در چند سال آینده درمان بیماری ایدز پیدا شود و پس از سالها بجای آن بیماری حاد تری پیدا نشود ؟

 19. [quote name=”amir”][quote name=”مرتضی”]با سلام خدمت دوستان عزیز.
  مطمعن باشید که اقا ظهور نمیکنه مگر اینکه ما ادم شیم. باید یکی دوتا شیعه با ایمان محکم و قوی باشه که اقا رو کمک کنه .
  الان حکومت ایران پشت اقا واستاده .

  اقا جان بیا بیا بیا بیا
  ما مثل کوووووووووووووه ه ه ه ه پشت سرت هستیم تا این داعشی های کثیف رو از صفحه ی روزگار محو کنی . به امید خدا[/quote]
  اقا مرتضی در روایات گفتند انقدر باید جنگ و خونریزی بشه تا از کمر اسب خونبیاد بیرون ان وقت اقا ضهور میکنه[/quote]
  سلام علیکم:
  بزرگان ما در رد قاطع این حدیث ساعتها صحبت کرده اند و اون رو حاصل فعالیت های امام زمان هراسی دشمن در گذشته دانسته اند. متاسفانه ما از عقلمون هم درست استفاده نمی کنیم. به فرض اگر تمام مردن دنیا رو همزمان بکشیم هم خونش به سم یک اسب هم نمی رسه چه برسه به کمر و زانو و… دوستان امام زمان رحمت است و ظهور ایشان هم رحمت است. سراسر لطف و مهربونانی و محبت برای آمدنش دعا کنید و مهیا شوید ننشینید بلکه در هر رشته و شغل و فن و مکانی هستید با عمل زمینه را فراهم کنید.

 20. منم از ظهور امام زمان خوش حالم اما میترسم از این میترسم که نکنه اون بزرگوار از من خوشش نیاد یا اینکه خدا منو تو جهنمیان قرار بده من 14 سالمه و همیشه آرزو میکردم که بتونم تا آخر زندگیم بمونم اما انگار آن لحضه بزرگ نزدیک است لطفا برای من و همه ی آدم ها دعا کنید که خدا اعمال بد مارو ببخشه من هم شما رو دعا میکنم ممنون

 21. [quote name=”amir”][quote name=”مرتضی”]با سلام خدمت دوستان عزیز.
  مطمعن باشید که اقا ظهور نمیکنه مگر اینکه ما ادم شیم. باید یکی دوتا شیعه با ایمان محکم و قوی باشه که اقا رو کمک کنه .
  الان حکومت ایران پشت اقا واستاده .

  اقا جان بیا بیا بیا بیا
  ما مثل کوووووووووووووه ه ه ه ه پشت سرت هستیم تا این داعشی های کثیف رو از صفحه ی روزگار محو کنی . به امید خدا[/quote]
  اقا مرتضی در روایات گفتند انقدر باید جنگ و خونریزی بشه تا از کمر اسب خونبیاد بیرون ان وقت اقا ضهور میکنه[/quote]
  دوست عزیز این روایت صحت نداره
  همین میشه که تو فیلم هری پاتر و بقیه امثالهم مانند هابیت میخوان امام زمان رو خونریز و خونخوار معرفی کنن

 22. ما ها باید خودمون رو از هر لحاظ آماده کنیم.امام زمام ایرانی در همه ی زمینه ها میخواد.مخصوصا که امروزه عصر ارتباطات و اینترنت و…است.باید یه گروهی تشکیل بدیم و یه کارایی برای آمادگی خودمون و خانوادگان کنیم.من همش احساس میکنم داریم خ کم کاری میکنیم.

 23. [quote name=”عاشق مهدی”]از احادیث امام صادق در عصر اخرالزمان:
  هر حکومتی که خود را در اخرالزمان حق بداند ، باطل محض است.[/quote]
  دقیقا اینو قبول دارم

 24. سلام
  اگر یک وقت برای امتحان ایرانی ها خدا امام زمان را از افغانستان فرستاد چه کار خواهید کرد قطعا رد مرزش خواهید کرد شما هر وقت هر آنچه به خود روا دارید به برادر مسلمان غیر ایرانی روا داشتید امام زمان ظهور خواهد کرد

 25. آقا فرزاد بهم بگو الان چند تا سفیانی میبینی که با بیرق سیاه خروج کرده جند تا مسلم خراسانی میبینی که متولدخراسانه و تو دست راستش نشونست چند تا منطقه شام تو کل دنیا میبینی و چند تا کشور یمن هست که رهبرش با سردمداران سفیانی در حال ستیزه و در عربستان چند تا پادشاه آمده که نام حیوان داره (فهد) ؟ ودر اردن چند پادشاه میبینی که از مادر یهودی واز پدر عربه وصلیب به گردن داره (کراوات)حالا قضاوت با خودت !

 26. سلام.بنظرمن.سیدیمانی.همان سردارسلیمانیست.حضرت زهرا نگهدارشان.حروف سیدیمانی رابهم بریزید.متوجه مطلب میشوید.

 27. سلام میگم چقدر درروز بفکر آقا امام زمان(عج)هستیم ولی امام زمان هرگز از ما غافل نیست بدانید که باید با عشق امام زمان زندگی کرد اون موقع هست که با فکرش هرگز مرتکب گناه نخواهی شد راستی این هم بگم دوربین مدار بسته خداوند همه کارهایتان را ضبط خواهد کرد پس مواظب رفتارتان باشید

 28. سلام و خسته نباشید. نشانه هایی که گفته شد خیلی حالب و در عین حال ترسناکن. به آدم حس خاصی دست می ده. امیدوارم قبل از این که بمیرم ظهور کنن. خیلی دوست دارم اون موقع باشم.
  بیاین. دعا کنیم. تا حالا دقت کردین یه جای خالی توی زندگی مون هست؟؟! :sigh:

 29. چیزی نمونده تا روز قیامت..من از دیروز توبه واقعی از تنام قلبم کردم و شروع به نماز خوندن کردم(17س) باور کنید اگه لذت هایی دنیایی رو به چشم دیگ ایی در حقیقت خود ببینید در میابید زشت تر از ان ک فکر میکنید..اگر میخواهید گول شیطان را نخورید همیشه به یاد مرگ باشید و کلیپ هایی قیامت و روز قبر و… ببینید بسیار موثر است و مطمعن باشید فقط شیعه ریشه اصلی اسلام را دارد

 30. خوب اینم یه بازیه دیگه برا طرفدار جمع کردن واسه خودشون
  از همون اول که خوندم متوجه شدم این بازیه جدیده بعد که رسیدم پایین نوشته بود خامنه ای خودمم متعجب شدم که درست فکر کرده بودم
  به همون حضرت مهدی (ع) قسم
  اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

 31. من تازه ازدواج کردم، و همیشه دوست داشتم بچه های زیاد داشته باشم به قول مادرم شیعیان باید زیاد بچه بیارن! اما الان وقتی دنیای پر از جنایت و سیاهی امروز رو میبینم وقتی کشته شدن انسان ها از بچه و جوون تا مرد و زن رو به بیرحمانه ترین شکل میبینم دلم به درد میاد و دچار تردید میشم که آیا کار درستیه که توی این زمان وحشتناک اصلا بچه هایی بیارم که نمیدونم در آینده چه زندگی ای و در چه شرایطی منتظرشونه؟

 32. [quote name=”پوریا”]منم از ظهور امام زمان خوش حالم اما میترسم از این میترسم که نکنه اون بزرگوار از من خوشش نیاد یا اینکه خدا منو تو جهنمیان قرار بده من 14 سالمه و همیشه آرزو میکردم که بتونم تا آخر زندگیم بمونم اما انگار آن لحضه بزرگ نزدیک است لطفا برای من و همه ی آدم ها دعا کنید که خدا اعمال بد مارو ببخشه من هم شما رو دعا میکنم ممنون[/quote]
  خدا شمارو حفظ کنه امیدوارم تا پایان عمر همچنان مومن و نگران دینتون باشید و نسل جونهایی مثل شما مستدام باشه 🙂

 33. اقا جان شنیدم که یاران خودت رو تکمیل کردی و اماده ظهوری نکنه من یا ما جزو یارانت نباشیم اقا 😥 دو تا دعا در مورد امام زمان دارم لطفا همه امین بگن اولی …. خدایا نکنه ما بمیریم و اماممونو نبینیم ظهور امام زمان حضرت مهدی عج را هر چه زود تر برسان دومی…… خدایا مارو از یاران حضرت مهدی عج قرار بده به امید دیدار انشا الله همگی در کنار امام زمان دشمنان اسلام رو در هم میکوبیم الله اکبر

 34. اگر آرزوی این رو داریم که اونقد عمر کنیم که آقامونو ببینیم باید گناه نکنیم.طبق احادیث یکی از چیزایی که عمر انسان رو کوتاه میکنه گناهه

 35. ممکنه امام زمان ظهور نکنه ولی جنگی بزرگ رخ بده که اگر جنگی جهانی باشد حتما جنگ هسته ای خواهد بود.

 36. سلام
  با تشکر از مطالبتون
  دو نکته خدمتتون عرض کنم
  اول اینکه اگه سعی بشه مطالب همراه با منبع و تا حد امکان عربی اش آورده شود.
  دیگه اینکه در این مقاله آمده 1200 نشانه آخرالزمانی وجود دارد،درحالیکه در جای دیگر رقم 7000 آورده،کدام صحیح تر است و اینکه روایتی هم در این زمینه وجود دارد.

 37. [quote name=”اسدالله”]سلام
  اگر یک وقت برای امتحان ایرانی ها خدا امام زمان را از افغانستان فرستاد چه کار خواهید کرد قطعا رد مرزش خواهید کرد شما هر وقت هر آنچه به خود روا دارید به برادر مسلمان غیر ایرانی روا داشتید امام زمان ظهور خواهد کرد[/quote]

  قرار نیست که امام زمان از ایران فرستاده شن و ظهور کنن که حالا این حرف و میزنید، خدا یه سری نشونه های حتمی واسه شناخت درست مومنان قرار داده که هنگام ظهور به اشتباه نیافتن …

 38. زمانی بر مردم بیاید که شکم هاشان خدای شان بود ( هرچه خواهد از حلال و حرام به آن بدهند ) و زنانشان قبله شان باشد ( که تمام توجه شان به آنها بود ) و پولشان دینشان ( که آن را در حد پرستش دوست دارند ) و شرف و عزت خویش را در تجملات و امتعه دنیا دانند ، از ایمان جز نامی و از اسلام جز آثاری و از قرآن جز درسی بیش نماند . مسجدشان از حیث ساختمان آباد و دل هاشان از هدایت تهی و ویران ، علماشان بدترین خلق خدا در روی زمین باشند . در آن هنگام خداوند آن ها را به سه بلیه دچار سازد : جور سلطان و خشکسالی و ظلم و ستم حکام و زمامداران . اصحاب از سخن حضرت به شگفت آمده عرض کردند : مگر آنها بت می پرستند ؟! فرمود : آری ، پول نزد آنها چون بت مورد پرستش باشد .
  زمانی بیاید که دینداری به نگهداری آتش در کف دست بماند . زمانی بر امتم بیاید که زمامدارانشان به شیوه جباران و ستمگران عمل کنند و علمای شان طمعکار و کم پرهیز ، و پارسایان شان متظاهر ، و بازرگانان ربا خوار و فریبکار ، و زنان شان خود را برای نامحرمان بیارایند . در آن هنگام اشرارشان بر آنها چیره گردند و هرچه دعا کنند به اجابت نرسد .

 39. با سلام لطفا برای آگاهی این هزار و دویست یا به نقلی دیگر هیفده هزار نشانه رو برام بزارین و کدوم از مراجع و بزرگان اسلام این ارقام رو ذکر کردند ؟ با تشکر از مطالب شما

 40. به نظر من هرکی میخواد شکش به ایمان یا ایمانش به یقین تبدیل بشه بره توی سایت آپارات و کلیپهای سخنرانی استاد رائفی پور در رابطه با ظهور دجال و امام زمان(ع) رو ببینه

 41. اگرکسی به امام زمان وقران واحادیث اهل معصوم قبول دارد حتما تا پنج علائم دیگه ظهور می کند من این اعتقاد را دارم من شیعه عرب خمینی از اهواز علی زهیری از طایفه ی زهیری بن عقیل از صحابی امام حسین یا یا یا یا یا یا یا یا لبیک امام زمان

 42. با سلام و تشکر از متن های تأثیر گذارتون که ما هایی که غافل هستیم رو هوشیار میکنه من فقط یه چیز میگم اینکه تو رو خدا از خواب غفلت بلند شیم که تهاجم فرهنگی اثر خودشو داره اعمال میکنه این دشمنا میدونن که تنها راه مقابله با ما نفوذ تو فکر و اعتقاد ما هست غافل شیم یهو دیدی یه مسلمون مخصوصا شیعه تو دنیا نمونده ممنون

 43. خیلی میترسم از اینکه موقع ظهور جزو گناه کارها باشم و نتونم اماممو راضی نگه دارم خیلی دوست دارم گناه نکنم و نمیتونم … لطفا واسم دعا کنین تا از بنده های خوب خدا باشم … خیلی در عذابم و نمیتونم درست زندگی کنم… محتاجم به دعای همتون و عفو خدا وامام زمان 😥 😥

 44. سلام من14 سالمه واقعا تا همین چند روز پیش خیلی تو گناه می چرخیدم اما دو بار پشت هم دیگه خواب دیدم ووقتی خوابمو تعبیر کردم گفته بود که گناهانم پاک شده خیلی خوش حال شدم ودیگه گناه نکردم از شما عزیزان میخوام برام دعا کنین تا تو این راه موفق باشم.متشکرم

 45. ﺳﻼﻡ,ﻣﺘﺸﻜﺮﻡ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﻂﺎﻟﺐ اﺭﺯﺷﻤﻨﺪﺗﻮﻥ, ﺑﻨﺪﻩ ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻣﻬﺪﻭﻳﺖ ﺗﺤﻘﻴﻖ و ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺩاﺭﻡ.ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﺑﺮاﻱ ﻇﻬﻮﺭ ﻓﻘﻄ ﮔﻨﺎﻩ ﻧﻜﺮﺩﻥ ﻣﻼﻙ ﻧﻴﺴﺖ, ﻣﺎ ﻳﺎﺭاﻥ و ﻳﺎﻭﺭاﻥ وﻓﺮﺯﻧﺪاﻥ ﺣﻀﺮﺕ ﻫﺴﺘﻴﻢ, ﺑﺎﻳﺪ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻴﻢ, ﻫﻤﻮﻧﻂﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ اﻳﺸﻮﻥ ﺩاﺭﻥ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ ﺿﺪ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﺭﺯﺷﻲ ﺑﻜﻨﻴﻢ, ﺑﺎ ﻧﺸﺴﺘﻦ و ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﻋﺎ ﺑﺮﺩﻥ ﺻﺮﻑ ﻫﻴﭻ ﻧﺘﻴﺠﻪ اﻱ ﻧﻤﻴﮕﻴﺮﻳﻢ ﺑﻠﻜﻪ ﻋﻘﺐ ﻣﻴﻔﺘﻴﻢ اﺯ ﺩﺷﻤﻦ و ﺑﻠﻜﻪ ﺷﻜﺴﺖ ﻫﻢ ﻣﻴﺨﻮﺭﻳﻢ, و اﻳﻦ ﻣﻬﻢ ﻣﺴﺘﻠﺰﻡ ﺑﺎﻻ ﺑﺮﺩﻥ ﺳﻂﺢ ﺩاﻧﺶ ﻣﺎﺳﺖ, ﻳﺎﺣﻖ.