حيله ي كثيف جنايتكاران جنبش سبز ماسوني در دستكاري طرح تبليغاتي ماه محرم.

0
371

همانگونه كه خوانندگان محترم وبسايت مستحضر هستند، گردانندگان و هدايت كنندگان جنبش سبز ماسوني، در تبليغات ماه محرم، از نمادها و علامات ماسوني در تبليغات خود بهره جستند تا بيش از پيش، ارتباط خود را با تشكيلات شيطاني فراماسونري جهاني نشان دهند. به نحوي كه  …


 

 

حيله ي كثيف جنايتكاران جنبش سبز ماسوني در دستكاري طرح تبليغاتي ماه محرم.

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

جاء الحق و زهق الباطل، ان الباطل كان زهوقاً.

 

بعد از عرض سلام و تحيت خدمت خوانندگان بزرگوار وبسايت « وعده ي صادق »، اينك برگ ديگري از جنايات، حيله گري و دغلبازي سران جنبش سبز ماسوني در برابر ديدگان خوانندگان محترم قرار مي گبرد.

 

همانگونه كه خوانندگان محترم وبسايت مستحضر هستند، گردانندگان و هدايت كنندگان جنبش سبز ماسوني، در تبليغات ماه محرم، از نمادها و علامات ماسوني در تبليغات خود بهره جستند تا بيش از پيش، ارتباط خود را با تشكيلات شيطاني فراماسونري جهاني نشان دهند. به نحوي كه در تعدادي از تبليغات ماه محرم جنبش سبز ماسوني، علامت مثلث و چشم جان بين يا به عبارت ديگر، مثلث نورافشان (Shining Triangle) به وضوح به چشم مي خورد. جالب اينكه نمادهاي مذكور بدون هيچ گونه مناسبت و بي هيچ دليل و توجيهي در اين تصاوير به كار رفته اند و عدم تناسب اين نمادها با شعائر ماه محرم، راه را بر هر توجيه  و بهانه تراشي مي بندد.

خوشبختانه به دليل بيداري و آگاهي كه در بين جوانان مومن و برومند جمهوري اسلامي ايران وجود دارد، اين حركت خطرناك و موذيانه بلافاصله كشف گرديد و تلاش مذبوحانه ي جنايتكاران جنبش سبز، در نطفه خفه شد.

اما نكته ي جالب اين كه در همان هنگام كه خبر مذكور در اينترنت به سرعت انتشار يافت، اين حقير با توجه با شناختي كه از خباثت، دسيسه گري و فتنه انگيزي جنبش سبز شيطاني و حاميان ماسوني آن در خارج از كشور داشتم، حدس زدم كه به زودي جنايتكاران سازماندهي كننده ي اين جريان، به زودي تلاش خواهند كرد تا آثار جنايت خود را از صفحات وب پاك كنند و شعار « كي بود، كي بود، من نبودم » سر داده و مظلوم نمايي كنند. به همين دليل بلافاصله اقدام به تهيه ي دو نسخه از صفحات اينترنتي مذكور كردم تا در صورت اجراي اين نقشه از سوي سران اين جريان شيطاني، دسيسه ي آنان را افشا نمايم.

 

با توجه به اين كه رابطه ي دست اندركاران وبسايت « وعده ي صادق » با خوانندگان محترم بر اساس صداقت و امانتداري است، از اين به بعد، مراحل انجام اين كار به صورت جزء به جزء تقديم خوانندگان محترم وبسايت مي گردد:

 

1 – در مرحله ي اول، وارد وبسايت جرس « جنبش راه سبز » شده و صفحه ي مربوط به آرشيو تصاوير « طرح سبز » را باز كردم.

2 – در اين صفحه، دو طرح با نام  « اگر دين نداريد لااقل آزاد باشيد »    وجود داشتند. صفحه ي مربوط به اين دو طرح را باز كرده و وارد صفحات مذكور شدم.

3 –  با توجه به اين كه حدس مي زدم در صورت دستكاري تصاوير مذكور از سوي جنبش سبز، نشان دادن تصاوير save شده، نمي تواند كساني را كه به اين دستكاري ها شك دارند، اقناع كند (آن هم با وجود برنامه هايي مثل فتوشاپ!!!)، بر آن شدم تا از كل صفحه ي اينترنتي مذكور با تمام جزئياتش، يك كپي و يك سند تهيه نمايم.

 

4 –  با استفاده از برنامه ي نرم افزاري Cute Pdf Writer كه قادر است از هر فرمت و هر صفحه اي يك Pdf بسازد، از دو صفحه ي مذكور، يك كپي به فرمت Pdf تهيه نمودم. جالب اينكه تمام جزئيات صفحات مذكور، تاريخ انتشار تصاوير، بقيه ي اخبار مربوط به جنبش سبز، عكس ندا آقا سلطان و … نيز در اين صفحه همانند صفحه ي اصلي به چشم مي خورند.

 

بعد از تهيه ي كپي مذكور، باخبر شديم كه سران جنايتكار جنبش سبز، در طرح هاي مذكور، نماد هاي ماسوني را حذف كردند و شعار « كي بود، كي بود، من نبودم » سر داده اند. اين حركت آنان گرچه خباثت هاي آنان را بيش از پيش نشان مي دهد، اما عقب نشيني آن ها نشان مي دهد كه مقاومت جوانان مومن در جنگ نرم موثر بوده و اين عزيزان را پيروز اين جنگ نموده است.

 

بعد از اطلاع از اين حركت موذيانه ي سران جنبش سبز ماسوني، بر آن شديم تا دست آن ها را رو كرده و ان شاء الله پيروزي ديگري را در اين جبهه رقم بزنيم.

 

اينك تصاوير مربوط به صفحات اينترنتي حاوي علايم ماسوني سايت جرس، تقديم خوانندگان محترم وبسايت مي گردد تا با مقايسه ي آن با تصاوير فعلي سايت مذكور، دسيسه ي دست اندركاران اين وبسايت برملا گردد. ابتدا تصاويري كه با استفاده از برنامه ي Pdf Grabber از روي Pdf تهيه شده ي قبلي، برگردان شده است، تقديم خوانندگان محترم مي شود و سپس لينك اصل Pdf ها تقديم اين عزيزان مي گردد:

 

تصاوير مربوط به صفحه ي طرح  « اگر دين نداريد، لااقل آزاده باشيد » – 1    :

 

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%280%29.jpg

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%281%29.jpg

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%282%29.jpg

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%283%29.jpg

 

تصاوير مربوط به صفحه ي طرح  « اگر دين نداريد، لااقل آزاده باشيد » – 2    :

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%284%29.jpg

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%285%29.jpg

 

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%286%29.jpg

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Jenayate%20Jonbeshe%20Sabz%20%287%29.jpg

 

 

لينك اصل Pdf هاي مذكور در زير تقديم مي گردد:

01:

لینک مستقیم

لینک کمکی1

لینک کمکی2

 

 02:

لینک مستقیم

لینک کمکی1

لینک کمکی2

 

 بدين ترتيب همانگونه كه ملاحظه كرديد، سران جنبش سبز، از نمادهاي ماسوني در تبليغات ماه محرم بهره برده اند، اما بعد از مواجهه با بيداري و آگاهي جوانان برومند و آگاه جمهوري اسلامي ايران، در تبليغات مذكور دستكاري نموده و نماد هاي ماسوني را پاك كرده اند. به نحوي كه در حال حاضر، علامت هرم و چشم در سايت جرس و در طرح هاي ذكر شده وجود ندارد. از اين مسئله، مي توان دريافت كه قطعاً در گنجاندن طرح هرم و چشم يا مثلث و چشم در تبليغات محرم توطئه و دسيسه اي  وجود داشته است. چرا كه اگر اينگونه نبود، سران جنبش سبز ماسوني، از اين طرح ها عقب نشيني نمي كردند. به قول ضرب المثل معروف: « آن را كه حساب پاك است، از محاسبه چه باك است ». حال اگر طراحان طرح هاي مذكور ، قصد بدي از گنجاندن نماد مشكوك و ماسوني در تبليغات مذكور نداشتند، چرا از مواضع خود عقب نشيني كردند؟ دست اندركاران اين جنبش شيطاني كه همواره بر مواضع فاسد خود پافشاري مي كردند، چرا طرح هاي مذكور را تغيير دادند؟ پاسخ اين است كه خود بهتر از هركسي مي دانند كه طرح هاي ماسوني مذكور به قدري واضحند كه جاي توجيه ندارند.

 

البته ما اين را مي دانيم كه آن كساني كه چشم و گوششان بسته شده و بر قلب هايشان مهر خورده است، باز اين سند را نيز رد مي كنند. اما به اين اميد كه تعدادي از افرادي كه هنوز گوش شنوا دارند، اين مقاله را مي خوانند، آن را منتشر نموده ايم.

 

حال اي عزيزان خواننده ي وبسايت. از شما درخواست مي شود كه با جديت تمام و البته رعايت امانت، اين توطئه ي سران جنبش شيطاني سبز را به سمع و نظر بقيه ي برادران و خواهران برسانيد تا ديگران نيز از اين مسئله آگاه شوند. همچنين از شما عزيزان درخواست مي گردد كه به زحمات دوستانمان در وبسايت وعده ي صادق ارج نهاده و در هنگام اطلاع رساني، امانت را رعايت فرموده و منبع خبر را نيز ذكر نماييد.

 

ان شاء الله خداوند متعال به همه ي مسلمين بصيرت و ايمان عطا فرمايد و شر دجال آخرالزمان را از سر مسلمانان رفع نمايد.

 

با تشكر

 

خادم الامام (عج) – وعده ي صادق  

دي ماه 1388

 

 


 

مطالب مرتبط:

 ردپای فراماسونها در کشور + عکس

 فراماسونری:دجال آخرالزمان

 پرونده جنبش سبز ماسونی

  شهید آیت، میرحسین موسوی و فراماسونری

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید