یک توطئه بزرگ (مهم) + پی نوشت

6
890
abdullah.jpg

پیرو اطلاع رسانی یکی از مخاطبان محترم وبسایت، با خبر شدیم که پادشاه اموی نسب فراماسون فراماسون زاده ی مورد حمایت یهود، یعنی « ملک عبدالله دوم » و طرفدارانش، تحرکات تازه ای را در عالم وب آغاز کرده اند و در ادعایی بی شرمانه، « ملک عبدالله دوم » را نعوذ بالله « مهدی موعود » خوانده اند!


بسم الله الرحمن الرحيم

همزمان با انتشار موج بیداری در ممالک اسلامی، دشمن خونخوار و سفاک و البته حیله گر، تلاش نموده است تا نسخه های بدلی و انحرافی برای به انحراف کشاندن این موج ارایه نماید.

در راستای این امر، دشمن دست به دامان یکی از مهره های دست نشانده در خاورمیانه شده است که البته به حق برای تربیت وی، زحمات بسیاری متقبل شده است و این مهره نیز شخصی نیست بجز « ملک عبدالله دوم » پادشاه اردن.

پیرو اطلاع رسانی یکی از مخاطبان محترم وبسایت، با خبر شدیم که پادشاه اموی نسب فراماسون فراماسون زاده ی مورد حمایت یهود، یعنی « ملک عبدالله دوم » و طرفدارانش، تحرکات تازه ای را در عالم وب آغاز کرده اند و در ادعایی بی شرمانه، « ملک عبدالله دوم » را نعوذ بالله « مهدی موعود » خوانده اند!

در این بین در طی چند روز اخیر، وبلاگ های متعددی در جهت حمایت از « عبدالله دوم » و معرفی وی به عنوان « مهدی موعود » شکل گرفته است و در طی آن ها، نسب دروغین وی و ادعای وی مبنی بر انتساب به خاندان مطهر پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) مورد سوء استفاده قرار گرفته و در قالب مطالبی کوتاه به زبان های گوناگون، به معرفی وی و شباهت وی با مهدی موعود!!! (نعوذ بالله) پرداخته شده! و به مسلمانان در مورد نزدیکی ظهور و خروج وی، بشارت داده شده است. برخی از این وبلاگ ها عبارتند از:

http://9944.blogfa.com

http://forright.blogfa.com

http://islam-king.blogfa.com

http://righttime.blogfa.com

به دلیل احتمال بروز تغییر تحولاتی در وبلاگ های مذکور، در زیر، PDF محتویات و خزعبلات مندرج در این سایت ها، خدمت عزیزان مخاطب وبسایت، ارایه می گردد:

http://hotfile.com/dl/108525157/9bda40f/Sofyani_-_Khorooj.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525294/607b6a0/Sofyani_-_Khorooj_2.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525416/e48c8d1/Sofyani_-_Khorooj_3.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525535/84adc78/Sofyani_-_Khorooj_4.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525642/a95ea51/Sofyani_-_Khorooj_5.pdf.html

در تصاویر زیر، برخی از پست های موجود در وبلاگ های مذکور را ملاحظه می فرمایید:

وقاحت وبلاگ های مذکور تا آن جا است که مادر جاسوسه ی « عبدالله دوم » یعنی « آنتونیت آوریل گاردنر » که انگلیسی بوده است را نعوذ بالله به حضرت نرجس (سلام الله علیها) که اهل بلاد روم بوده اند، شباهت داده و « عبدالله دوم » را همان مهدی موعود که مادرش اهل بلاد مغرب زمین است، دانسته اند! این مسئله، دلالت بر دسایس بزرگ پشت این تحرکات دشمن دارد.

در هر حال به نظر می رسد که تحرکات « عبدالله دوم » پادشاه اردن که به جرأت شبیه ترین فرد عصر حاضر به سفیانی موصوف در روایات است، وارد مرحله ی جدید شده است و هشدار هایی که این حقیر، در مقالات سال قبل خود، پیرامون خطرات این پادشاه شیطان صفت داده بود، رنگ واقعیت به خود گرفته است.

در زیر، لینک مقالات مربوط به شباهت « ملک عبدالله دوم » پادشاه اردن و « سفیانی » روایات مربوط به آخرالزمان را ملاحظه می فرمایید:

http://www.alvadossadegh.com/fa/best-article/2028-1389-01-16-11-16-09.html

http://www.alvadossadegh.com/fa/best-article/2062-1.html

http://www.alvadossadegh.com/fa/best-article/2061-1389-01-18-10-43-00.html

http://www.alvadossadegh.com/fa/best-article/2060-1389-01-06-10-42-20.html

http://www.alvadossadegh.com/fa/best-article/2060-1389-01-06-10-42-20.html

گرچه ممکن است، مطالب مندرج در وبلاگ های مذکور، تنها بخشی از یک جنگ روانی ساده باشد، اما با توجه به شباهت های « عبدالله دوم » با سفیانی روایات، باید این تحرکات را جدی تلقی نمود.

با توجه به این مطالب، به نظر می رسد که رویارویی « عبدالله دوم » با ایران، وارد فاز جدیدی شده است و نقشه های شوم این مهره ی کثیف استعمار، سمت و سوی جدیدی یافته است.

از همه ی عزیزان درخواست می نمایم که خطر فوق را جدی بگیرند و در انتشار این خبر، اهتمام ورزند و حتی الامکان، آن را به سایر خبرگزاری ها و سایت های خبری اطلاع دهند.

همچنین ان شاء الله در طی دو هفته ی آینده، مقالات فوق، به زبان عربی و انگلیسی ترجمه شده و خطر « عبدالله دوم » به سمع و نظر مسلمانان سایر ممالک اسلامی خواهد رسید.

با تشکر

خادم الامام (عج) – وعده صادق

 


پی نوشت

 

در مورد مطالب مندرج در وبلاگ های مذکور باید به چند نکته توجه داشت:

 

1 – اشاره به ماه جمادی الثانی برای تحرکات عبدالله، خود می تواند حاکی از یک دسیسه برای مشغول کردن مسلمانان و حتی مخالفان « عبدالله دوم » به مسئله ی توقیت باشد تا حتی اگر در کوتاه مدت، تحرکات نظامی « عبدالله دوم » شکل نگرفت، با مشغول شدن مخالفان عبدالله دوم به مسئله ی توقیت، حداقل تعدادی از مخالفان « عبدالله دوم » و به خصوص آن هایی که « عبدالله دوم » را شبیه به سفیانی می دانند، با مشغول شدن به توقیت، به تدریج دلسرد گردند.

 

2 – توجه به این عبارات در یکی از وبلاگ ها، حائز اهمیت است:

« با سلام خدمت همه یاوران قائم آل محمد .
من حسن هستم . مامور سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا .
ساکن یکی از کشورهای آسیای میانه .

هم اکنون با سازمان های اطلاعاتی کشور های عربی همکاری مستقیم می کنم .
تخصص من در زمینه جنگ های اطلاعاتی و ضد اطلاعاتی هست .
و الان مسئول هماهنگی اطلاعاتی ستاد های شهرستانی در کشور های فارسی زبان هستم .

تسلط نسبتاً خوبی به زبان فارسی دارم .
و اصطلاحاً در این جنگ اطلاعاتی شمشیر رو از رو بستیم .
و می خواهیم تمامی حرکاتی که انجام میدهیم . توسط اذهان عمومی ضبط شود .
و بدانند تمام این حرکات با مدیریت و برنامه ریزی ، شایسته ترین مرد دنیا در حال سازمان یافتن است .

پیشنهاد من به شما این است که از رسانه های دولتی ایران . مسائل روز دنیا رو پیگیری نکنید .
چرا که رسانه های ایرانی مسموم و بسیار دروغگو هستند .
و برای شما خبر های خوبی در مورد . دسترسی آزاد به اطلاعات دارم .

… پروژه 9944 یکی از پروژه های چهارگانه خاورمیانه ، دنیا ، هستی و آفرینش است .
در کنار و تکمیل کننده پروژه های 1111  ، 1555 و 9613 است.

خط کلی این پروژه تسط همه جانبه بر امور مردم و رهایی بخشیدن آنها از مشکلات است .

بخش های از این پروژه . رزمی ، روانی و بخش های دیگری از این پروژه، دینی، سیاسی است .

همه این پروژه ها توسط حضرت حجت (رف) طراحی و در حال پیش رفت هستند.

من در این پروژه مسئول هماهنگی اطلاعاتی ستاد ها در کشورهای فارسی زبان هستم .

… برای شما یاوران مهدی که درخواست دریافت آخرین برنامه ها را از طریق ایمیل دارید.

ذکر چند نکته الزامی است .

قبل از اینکه ایمیل خود را به مسئولین ستادهای شهرستانی برای دریافت آخرین برنامه ها اعلام کنید .

بهتر است ایمیل خود را از یکی از سرویس دهنده رایگان ایمیل مثل یاهو و گوگل تهیه کنید.

در حالت تهیه ایمیل از سشن(جلسات) جعلی استفاده کنید.

و اما بعد از اینکه ایمیل را تهیه کردید و به ستادهای شهرستانی اعلام کردید.
منتظر دریافت ایمیل باشید .

ایمیل ها داری یک فایل Zip است .

با پسورد 9944
آن فایل را دانلود کنید .

در ایمیل یک سری اعداد و ارقام به عنوان کد MD5  قرار داده شده است .

فایل را اکسترکت کنید .

درون فایل Zip یک فایل PDF به زبان فارسی قرار داده شده است.
فایل PDF را به وسیله برنامه ای که از طریق ستادهای شهرستانی در اختیار شما قرار داده شده است.

چک کنید .

در برنامه کافی است فایل PDF و شماره شناسه عضویت را وارد کنید . دکمه MD5 را فشرده و کد حاصله را با کد ارسالی مقایسه کنید .

در صورتی که هر دو کد یکی بود . با خیال راحت و با اطمینان کامل از محتوای فایل PDF می توانید آنرا منتشر کنید. »

 

عبارات فوق نشان دهنده ی برنامه ریزی  جدی در جهت سازمان دهی به این جریان شوم است.

 

3 – این سوال ممکن است مطرح شود که چرا افراد مذکور در این زمینه، وبسایت راه اندازی نکرده اند؟

جواب کاملاً روشن است: راه اندازی وبلاگ آسان تر بوده و ارزان و امن می باشد و به سرعت می توان آن را راه اندازی نمود و در صورت لزوم، با بر جای گذاشتن کمترین رد پا، ناپدید گردید.

 

4 – در طی سال های اخیر، تلاش های فراوانی در کشورهای عربی برای معرفی عبدالله به عنوان منجی اعراب و مسلمانان در آخرالزمان صورت گرفته و این پادشاه به عنوان متحد کننده ی اعراب و برقرار کننده ی حکومت بزرگ اسلامی معرفی شده است! در طی این ادعاهای بی شرمانه، به اعراب توصیه شده تا  صفوی های رافضی! یعنی ایرانیان فاصله گرفته و ضمن صلح با اروپاییان و آمریکاییها، زیر پرچم عبدالله اردن گرد هم آمده و بر علیه یهود و صفوی ها (ایرانیان) بجنگند تا بتوانند حکومت بزرگ اسلامی را تشکیل دهند. برخی از لینک های مذکور را می توانید در زیر ملاحظه فرمایید:(20)

http://www.jo1jo.com/vb/showthread.php?t=57743

 

http://www.alashraf.ws/vb/%BB%BA%B0-%E3%E4%CA%CF%EC-%C7%E1%E3%E6%C7%D6%ED%DA-%C7%E1%C5%D3%E1%C7%E3%ED%E5-%C7%E1%DA%C7%E3%DC%E5-%B0%BA%AB/33453-%CB%E1%C7%CB%C9-%CE%E1%DD%C7%C1-%E5%C7%D4%E3%ED%ED%E4.html

 

http://3rbe.com/vb/showthread.php?t=48535&page=14

 

http://rotanaz.com/vb//showthread.php?t=93948

 

بنابراین می توان گفت که این اولین باری نیست که « عبدالله دوم » پادشاه اردن از سوی طرفدارانش، به عنوان منجی مسلمانان در آخرالزمان معرفی می گردد.

 

5 – با توجه به وقوع انقلاب های متعدد در منطقه ی خاورمیانه، کشورهای عربی از خلاء قدرت رنج می برند. در این اوضاع، هیچ بعید نیست که افراد سودجویی همچون « عبدالله دوم » پادشاه اردن با استفاده از نسب جعلی خود و ادعای فرزندی پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) و نیز با انتشار برخی شعارهای پان عربیک و مختصری دعوای زرگری با اسرائیل، بخواهند از موقعیت سوء استفاده نموده و قلمرو خود را توسعه دهند. (توجه داشته باشید که اعتراضات مردمی در اردن، عمدتاً « سمیر الرفاعی » نخست وزیر این کشور را نشانه رفته است، نه پادشاه آن را.) بنابراین باید خطر پادشاه اردن را همواره در ذهن داشت؛ به خصوص این که آمریکایی ها، از مدتی قبل بر روی اردن به عنوان رهبر آینده ی منطقه، حساب ویژه ای باز کرده اند:

 Sofyani

سخنان دریاسالار ویلیام. جی. فالون فرمانده وقت نیروی دریایی ایالات متحده ی آمریکا در برابر کمیته ی خدمات مسلح سنا پیرامون نقش اردن در رهبری آینده ی منطقه!

6 دیدگاه‌ها

  1. الان که سال 93 هست و ملک عبدالله عرضه نداره مملکت خودشو جمع کنه از ترس کشیده مشدن آشوب سوریه به کشورش دست به دامن عربستان شده این تحلیل های آبکی وجهه سایت رو خراب میکنه…

  2. زندگینامه ملک عبدالله قابل تامل است. به احتمال زیاد همان سفیانی است. اخیرا پس از کشته شدن خلبان اردنی اعلام کرده با داعش رو برو خواهد .طبق روایات موجود این کفار با هم جنگ می کنند. یا مهدی جانم فدایت . شود روزی دست برسینه گذارم و عرض ادب کنم .التماس دعا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید