وعده صادق

درباره ما

به نام خدا

 

ما گروهي از جوانان شيعه هستيم كه قصد داريم به ياري خداوند متعال و مساعدت حجت بر حق وي (عج)، تلاشي هر چند كوچك در جهت زمينه سازي براي ظهور قائم آل محمد (عج) انجام دهيم.

از آن جا كه در عصر حاضر (كه بنا بر نظر بسياري از علماء، دوره ي آخرالزمان مي باشد)، دشمنان اسلام و بالاخص اصحاب دجال آخرالزمان (فراماسونري جهاني) با پراكندن اكاذيب، شايعات و اطلاعات جعلي و نادرست، درصدد مقابله با اسلام برآمده اند، تلاش نموديم تا به مقابله با اين تهديد برآييم و وظيفه ي خود را نسبت به دين مبين اسلام و مكتب بر حق اهل بيت (ع) در حد امكان به انجام رسانيم.

بدين ترتيب، به ياري خداوند متعال، جبهه ي ديگري را با عنوان « جبهه ي علمي » راه اندازي كرده تا بدين وسيله، به مقابله با بمباران اطلاعاتي سنگين، اما كذب و پوچ استكبار برخيزيم.

اين مهم نيز با همكاري تعدادي از جوانان ايراني مسلمان و شيعه از اقصي نقاط كشور، كه وجه اشتراكشان اعتقاد به اسلام، تشيع و التزام به آرمان هاي جهاني جمهوري اسلامي ايران مي باشد، ان شا الله به انجام خواهد رسيد. به حول و قوه ي الهي و ياري خداوند متعال، عرصه ي مجازي وب، شاهد اتحاد و همبستگي اين عزيزان در جهت نيل به اهداف مذكور خواهد بود.

خط مشي اين وبسايت، مقابله با هجمه هاي اطلاعاتي و ظاهراً علمي دشمن، بررسي علمي و امروزي نشانه هاي ظهور حضرت مهدي (عج) و بيان معجزات و كرامات قرآن و اسلام و تشيع مي باشد كه اين مهم از طريق ارايه ي مقالاتي به قلم خادم الامام (عج) و ساير دوستان، انجام خواهد شد.

دست اندركاران اين وبسايت، خود را ملزم به حمايت از آرمان هاي جمهوري اسلامي مي دانند و تمام تلاش خود را در جهت كمك به اين آرمان ها به انجام خواهند رساند و معتقدند كه جمهوري اسلامي ايران، به ياري خداوند متعال، زمينه ي ظهور حجت خداوند (عج) را به زودي فراهم خواهد كرد. در اين راه هر چند ممكن است كاستي هايي وجود داشته باشد، اما ان شاء الله اين مشكلات نيز رفع خواهند گشت و جمهوري اسلامي ايران به رهبري رهبر فرزانه ي خود، حضرت آيت الله العظمي خامنه اي، نداي حق و آزادي را در جهان طنين افكن خواهد نمود.

بدين ترتيب حمايت همه جانبه از آرمان هاي انقلاب اسلامي ايران، از اهداف اين وبسايت مي باشد و تلاش خواهد شد تا از هر گونه مطالبي كه ممكن است به اتحاد ملي و انسجام اسلامي آسيب بزند، پرهيز گردد.

لازم به ذكر است كه اين وبسايت به هيچ ارگان و سازماني تعلق ندارد و يك وبسايت خودجوش و مردمي است كه در جهت اهدافي مقدس تاسيس شده است. عزيزاني كه مايل به همكاري در جهت اهداف نامبرده باشند، با آغوش باز پذيرفته خواهند شد.

با تشكر

info@alvadossadegh.com

 1,147 total views

خروج از نسخه موبایل