ییرو درج خبر “نشست چهل و سوم: فراماسونری، دجال آخرالزمان”

0

 

پیرو درج خبر “نشست چهل و سوم: فراماسونری، دجال آخرالزمان”   نکاتی خدمت عزیزان خواننده اعلام می گردد:

وبسایت « وعده صادق » از همه ی عزیزان علاقه مند به مباحث فراماسونری، دعوت می کند تا در این نشست شرکت کنند.

یادآوری یک نکته در این میان حائز اهمیت است  و آن اینکه اقای رائفی پور و بنده (خادم الامام (عج)) دو شخصیت حقیقی کاملا متفاوت هستیم.

عزیزان علاقه مندی که مایل به ارائه ی سوالات خود در زمینه ی فراماسونری هستند میتوانند مستقیماً به دوست بزرگوار این حقیر جناب اقای رائفی پور  مراجعه و یا از طریق وبلاگشان (یهود ستیزی) و یا ایمیل ایشان تماس حاصل فرمایند   همچنین عزیزانی که مایل به پرسیدن پرسشهای خود از اینجانب (خادم الامام(عج)) در زمینه های  مرتبط با فراماسونری، نشانه های ظهور، اسلام و علم و… میباشند می توانند به وبسایت « وعده صادق » مراجعه فرمایند و یا از طریق ایمیل وعده صادق سوالات خود را بپرسند.

وبسایت وعده صادق، علاوه بر درج مقالات محققین عضو وبسایت اعم از خادم الامام (عج)، خادم المهدی (عج) و …، خود را ملزم به درج مقالات مفید مربوط به معارف اسلامی ، دشمن شناسی و مهدویت از کلیه محققین این عرصه ها می داند که مقالات جناب آقای رائفی پور, استاد سروستانی، جناب اقای کورانی و …. از ان جمله اند.

در پایان، موفقیت روز افزون برای آقای رائفی پور سخنران نشست آتی موسسه موعود و نیز دست اندرکان موسسه موعود عصر (عج) را از خداوند متعال مسئلت می داریم.

با تشکر

خادم الامام (عج)

 1,645 total views

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید