رمز گشایی از برنامه دجال (2020) : I, Pet Goat 2.99

21

 

حمد و سپاس مخصوص خداوندی است که قرآن کریم، پیامبر (ص) و اهل بیت مطهرشان (ع) را عامل هدایت بشر قرار داد. اینک که در شبی خجسته و با برکت و همزمان با سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)، فاز جدید فعالیت وبسایت « وعده صادق » به 3 زبان فارسی، عربی و انگلیسی آغاز می گردد، موجب خرسندی است که اعلام نماییم که پروژه فرهنگی « رمزگشایی از برنامه دجال (2020) : I, Pet Goat 2.99 »، به انتهای خود رسیده و منتشر گردیده است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

رمز گشایی از برنامه دجال (2020) : I, Pet Goat 2.99

 

مقدمه

حمد و سپاس مخصوص خداوندی است که قرآن کریم، پیامبر (ص) و اهل بیت مطهرشان (ع) را عامل هدایت بشر قرار داد. اینک که در شبی خجسته و با برکت و همزمان با سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)، فاز جدید فعالیت وبسایت « وعده صادق » به 3 زبان فارسی، عربی و انگلیسی آغاز می گردد، موجب خرسندی است که اعلام نماییم که پروژه فرهنگی « رمزگشایی از برنامه دجال (2020) : I, Pet Goat 2.99 »، به انتهای خود رسیده و منتشر گردیده است.

پروژه حاضر که از ماه مارس 2019 میلادی و پس از سلسله وقایع آوریل 2019 آغاز شده است، به مدت بیش از 17 ماه به طول انجامیده و صدها ساعت مطالعه، ترجمه، تصحیح، صدا گذاری، تدوین و …. را پشت سر گذارده است و به صورت 18 ساعت فیلم به دو زبان فارسی، انگلیسی و زیرنویس عربی، و نیز 3 مقاله مترادف به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی، به دست فرزندان جوان و مومن ایران اسلامی، رقم خورده است.

در این پروژه که با همکاری علمی و فنی موسسه فرهنگی وزین « موعود » عصر (عج)، به سرانجام رسیده است، یقیناً مطالب قابل تامل، و بعضاً کم نظیری به چشم می خورد که البته با توجه به ماهیت علمی و تحقیقی آن، امکان بروز نقایص و ایرادات مختلف نیز، در آن متصور است.

در ابتدای کار و قبل از ملاحظه فیلم ها یا مقالات متناظر آن ها، ذکر نکات زیر، ضروری به نظر می رسد:

الف) کل پروژه حاضر اعم از ارتقاء وبسایت « وعده صادق »، و نیز پروژه « رمزگشایی از برنامه دجال (2020) : I, Pet Goat 2.99  » بدون هیچ گونه کمک مالی از سوی موسسات و نهادهای رسمی و صرفاً با حمایت مالی دست اندرکاران پروژه صورت گرفته است. فلذا کارکرد تجاری برای آن متصور نبوده، و انتشار مطالب آن، به رایگان، و با ذکر منبع، بلا اشکال بوده و مورد امتنان خواهد بود.

ب) با توجه به اهداف فیلم و پروژه در خصوص ارایه دیالوگ بین المللی با پیروان سایر ادیان و نیز مردم کشورهای مختلف، اولویت بر مخاطب غیرایرانی قرار گرفته و به همین دلیل، فیلم ها و منابع مورد استناد، عمدتاً به زبان انگلیسی ارایه شده اند تا توسط مخاطب غیر ایرانی نیز قابلیت راستی آزمایی داشته باشند.

ج) با توجه به تمرکز بر مخاطبان غیرایرانی، تلاش شده است تا در انتخاب موسیقی متن نیز، توجه به آثار شاخص بین المللی گردد و به همین دلیل، اولویت با ذائقه بین المللی مد نظر بوده است. فلذا از مخاطبان محترم درخواست می گردد که در نقدهای احتمالی، به این موضوع توجه نمایند.

د) ممکن است در ملاحظه فیلم ها و مقالات، ابتدائاً احساس گردد که برخی توضیحات، غیرضروری و یا طولانی هستند و ممکن است مخاطب در ابتدای امر، ضرورتی در خصوص ارایه این توضیحات، احساس نکند. این مساله به خصوص در ملاحظه 2 قسمت اول فیلم های اصلی، بیشتر به چشم می آیند و از انتهای قسمت دوم، جذابیت و سرعت ارایه اطلاعات بیشتر خواهد شد. به همین دلیل در درجه اول، مخاطبان محترم را به صبر و شکیبایی، دعوت می نماییم تا در زمان ارایه اطلاعات بخش های اول، صبر و حوصله به خرج دهند و پس از کسب اطلاعات پایه، ادامه بحث را با سهولت بیشتری مطالعه نمایند.

ه) یکی از دلایلی که موجب گردید که توضیحات بعضاً طولانی و مشابه در قسمت های مختلف پروژه، مورد استفاده قرار گیرد، کاهش امکان تقطیع فیلم، و سوء استفاده از آن، برای گمراه نمودن مخاطبان می باشد. بدیهی است هیچگاه نمی توان امکان تقطیع را به صفر رساند، لیکن می توان با تمهیداتی، این امکان را کاهش داد. همچنین برخی از توضیحات، گرچه ممکن است ظاهراً موضوع مشابهی را مورد بحث قرار داده باشند، لیکن در عمل، به ابعاد مختلفی از موضوع اشاره نموده اند که این مساله در اکثر موضوعات مذکور، به خوبی قابل دریافت است.

و) گرچه به صورت کلی، معمولاً روال بر این است که حداکثر زمانی که نریتور باید به خود اختصاص دهد، 50 درصد از زمان هر فیلم می باشد، لیکن حجم بالای کار، محدودیت شدید زمانی و فنی، موجب گردید که از طولانی شدن قسمت ها و اضافه نمودن صحنه های تاییدی یا تزئینی بیشتر و نیز به کار بردن افکت های حرفه ای، حتی الامکان خودداری گردد تا محتوای اصلی فیلم و پیام های کلیدی آن، به موقع در دسترس مخاطبین قرار گیرد. به همین دلیل، از این که این فیلم به لحاظ افکت های بصری و صوتی، در رده فیلم های آماتور قرار می گیرد، از مخاطبان ارجمند، پوزش می طلبیم.

ز) اگر نگاهی تجاری، تبلیغاتی یا سود محور نسبت به پروژه حاضر داشته باشیم، انتشار مطالب فعلی، در آخرین سال ریاست جمهوری ترامپ در ایالات متحده، ممکن است یک ریسک برای توجه مخاطبان به فیلم حاضر و وبسایت های سازنده آن، در نظر گرفته شود. چرا که ممکن است در انتخابات ایالات متحده آمریکا، ترامپ بازنده شود و پس از پیروزی بایدن، به هر دلیلی، فرآیند فروپاشی ایالات متحده آمریکا، با تاخیر صورت پذیرد؛ این مساله بالطبع موضوعی است که همواره باید در نظر داشته باشیم، لیکن هدف اصلی انتشار این فیلم، نه « پیشگویی آینده سیاسی آمریکا یا اروپا و … » در آینده نزدیک، بلکه ارایه ترفندها و برنامه های پیچیده و مستندی است که دشمن برای ایجاد حکومت جهانی شیطانی در اورشلیم، مد نظر قرار داده است و دیر یا زود، به سمت تحقق آن، حرکت خواهد کرد. بنابراین بخش اعظم مطالب ارایه شده، نه با هدف پیشگویی دقیق آینده ایالات متحده آمریکا و …، بلکه برای شناخت بیشتر ترفندها دشمن و برنامه های وی، برای تحقق حکومت جهانی شیطانی، و نیز ارایه تصویری از آینده محتوم جهان در نظر ادیان الهی صورت گرفته است. به همین دلیل صرف نظر از این که چه کسی در ایالات متحده آمریکا به پیروزی رسد و یا فروپاشی نهایی ایالات متحده آمریکا، چه زمانی تحقق یابد، اصل اتکای دشمن به کدها، رموز، نمادها و …، اصلی ثابت و لایتغیر می باشد. برای مثال، شروع عصر ستاره Sirius از سپتامبر 2001، و آغاز عصر تحولات جهانی مرتبط با ستاره رگولوس از انتهای سال 2011 میلادی و ابتدای سال 2012 میلادی، مساله ای لایتغیر بوده و این نمادهای کلیدی، با برنامه های آخرالزمانی دشمن مرتبطند. بنابراین چه فرد ظاهراً احمقی همچون « ترامپ » و « جانسون » در راس دولت های ایالات متحده آمریکا و انگلستان قرار گرفته باشند و چه بعداً بازی با « جو بایدن » به صورت زوال عقل « بایدن »! مورد توجه دشمن قرار گیرد، تمرکز بر نمادهای « Sirius »، « Regulus »، « The Fool »، « Joker »، « Ordo Ab Chao » و …، از ملزومات و نکات کلیدی برنامه های دشمن در تحرکات مرتبط با حکومت جهانی شیطانی در اورشلیم در ابتدای هزاره سوم میلادی می باشد.

ح) در اوایل سال 1386 هجری شمسی، معادل با 2006 میلادی، مقاله « فراماسونری دجال آخرالزمان » در وبلاگ اولیه، و پس از آن در وبسایت « وعده صادق »، توسط نویسنده مطالب حاضر، نگاشته شد که قدیمی ترین مطلب از نوع خود در فضای سایبری کشور بود. متعاقب آن در سال 1389 معادل با 2011 میلادی، مقاله « جهان در سیطره دجال؛ ایران جزیره امید » در وبسایت « وعده صادق » منتشر گردید، که مکمل مقاله « فراماسونری دجال آخرالزمان » بود. به دوستان عزیز و بزرگواران ارجمندی که با سلسله مطالب فراماسونری آشنایی کاملی ندارند، اکیداً توصیه می گردد که مطالب مذکور را که مستند و مفصل می باشند نیز ملاحظه و مطالعه فرمایند. چرا که پروژه حاضر، در واقع مکمل مطالب نگاشته شده قبلی است و به لحاظ محتوایی نیز، ارتباط نزدیکی بین این موارد وجود دارد.

ط) نویسنده، کارگردان و کلیه دست اندرکاران پروژه حاضر، مخاطبان را به ملاحظه فیلم کامل 18 قسمتی، توصیه می نمایند. چرا که تلاش شده است تا در هر قسمت اصلی، یک بسته اطلاعاتی خاص، به مخاطبان ارایه شود. برای مثال قسمت های 12، 13 و 14 به آتش سوزی های بزرگ سال های اخیر، اعم از کلیسای نوتردام، کتاب « گوژپشت نوتردام ویکتور هوگو » و … پرداخته است و قسمت 16 به مساله کووید-19 اشاره نموده است. فلذا بسته های اطلاعاتی به صورت کامل در قالب 18 قسمت اصلی برای مخاطبان و بالاخص پژوهشگران تدارک دیده شده اند. با این حال برای سهولت مخاطبان، فیلم ها و کلیپ های کوتاه چند دقیقه ای نیز که بین 5 الی 15 دقیقه متغیر می باشند، از بخش های مختلف پروژه اصلی اقتباس شده اند تا برای مخاطبانی که با کمبود وقت مواجه هستند، برخی از مطالب مهم را ارایه نمایند. همچنین برای افراد علاقمند به مطالعه، پست های مختلفی در وبسایت، شبکه های اجتماعی و … نیز در نظر گرفته شده و 3 فایل PDF به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی، در اختیار مخاطبان ارجمند، قرار گرفته است. بالطبع کماکان توصیه دست اندرکاران پروژه، به استفاده از فیلم های اصلی 18 قسمتی است، لیکن برای سهولت مخاطبان، دسترسی به محتواهای کلیدی از طرق مختلف، مد نظر قرار گرفته است.

گرچه بیش از 71 بار تصحیح و ویرایش بر روی محتوای مقاله و فیلم حاضر انجام شده است، لیکن با توجه به حجم انبوه کارهای صورت گرفته، محدودیت در نفرات و منابع مالی، کماکان امکان وجود خطاها و اشتباهات مختلف نیز، متصور است. به هر حال به قول ضرب المثل معروف « دیکته نانوشته غلط ندارد! » نیز، نفس آغاز و انجام چنین پروژه سنگین و زمانبری، احتمال بروز ایرادات مختلف را در بخش های مختلف آن، ناگزیر می نماید. فلذا سازندگان فیلم های حاضر و نگارندگان مقالات متناظر آن، از هر گونه نقد علمی مستدل و مستند و به دور از حاشیه، استقبال می نمایند. البته بالطبع تفاوت نقد با تخریب و پروپاگاندا، و نیز هیاهوهای سایبری و رسانه ای، کاملاً  قابل درک می باشد و امکان تخریب و هوچی گری با اهداف مختلف همچون کسب شهرت، یا کاهش تاثیرات فیلم ها و مقالات مربوطه بر روی مخاطبین وجود دارد.

از سوی دیگر، ممکن است حقیقتاً بخش هایی از مقاله، دچار نقص ها و اشتباهاتی باشد که این مساله در 18 ساعت فیلم تحلیلی، غیرقابل اجتناب است، لیکن به علت چند نقطه ضعف یا نکته مبهم، زیر سوال بردن کل مطالب، نه علمی و نه اخلاقی است.

از سوی دیگر، به لحاظ فنی نیز، فیلم های ارایه شده، در رده آماتور و غیرحرفه ای قرار می گیرند و در تهیه آن ها، از حداقل افکت های صوتی و تصویری استفاده شده است. علت این امر نیز محدودیت شدید بودجه و منابع مالی، محدودیت های ناخواسته ناشی از شیوع بیماری Covid19، عدم امکان دسترسی به استودیوهای صوتی و تصویری به صورت مطلوب و نیز مدت زمان بسیار کم تولید این فیلم ها و مقالات بوده است. فراموش نباید کرد که فرآیند ساخت انیمیشن I, Pet Goat 2، که یک انیمیشن 7 دقیقه ای بوده و از حمایت مالی و لجستیکی محسوس و نامحسوس دشمن نیز برخوردار بوده است، بیش از 4 سال زمان برده است؛ در حالی که پروژه فیلم حاضر و مقالات متناظر آن که بیش از 18 ساعت زمان برده است، در مدتی قریب به 17 ماه تهیه شده و با توجه به تحولات شدید و شتابنده اوضاع جهان، فرصت بیشتری نیز جهت بهبود شرایط فنی آن، موجود نبوده است. علی ای حال تمام تلاش سازندگان فیلم های حاضر، در جهت بهبود کیفیت، با تکیه بر توانِ در دسترس، بوده است.

در پایان از تمامی عزیزان و بزرگوارانی که در مسیر طولانی تولید فیلم ها و مقالات حاضر، ما را یاری نموده اند، قدردانی و تشکر می نماییم و امیدواریم تلاش های حاضر، مورد قبول خداوند متعال، و منجیان بزرگ الهی حضرت مهدی موعود (عج) و حضرت مسیح (ع) قرار گیرد. امید است تا ایران اسلامی، در سایه زعامت رهبر بزرگ و حکیم خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی)، قدم های بزرگ نهایی به سمت عصر ظهور را با صلابت و استواری هر چه بیشتر برداشته و انقلاب اسلامی ایران را به انقلاب جهانی مهدی موعود (عج) متصل نماید.

 

                                                                                                                  به امید آن روز

 

                                                                                                خادم الامام (عج) _ alwadossadegh.com

 

در ادامه لینک های پخش فیلم در اختیار دوستان قرار میگیرد:

قسمت اول

متن فیلم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت دوم

متن فیلم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت سوم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت چهارم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت پنجم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت ششم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت هفتم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت هشتم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت نهم

لینک  vimeo

لینک نماشا


قسمت دهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت یازدهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت دوازدهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت سیزدهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت چهاردهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت پانزدهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت شانزدهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت هفدهم

لینک  vimeo

لینک آپارات


قسمت هجدهم

لینک  vimeo

لینک آپارات

 509 total views

21 دیدگاه‌ها

 1. تا الان فقط نیمی از قسمت اول رو دیده ام واقعا باور نکردنی هست که توضیح هاتون درباره این انیمیشن اکثرا با مدارک و سند هست و چنین مستند خوبی تولید کردید, تا الان چنین مستندی که در حوزه دشمن شناسی و مهدویت باشه و این قدر با کیفیت باشه ندیدم, فقط می‌تونم بگم اجرتون با خداوند و امام زمان.

 2. باور نکردنیه آقای خادم الامام کیه؟ نکنه سپاهی باشین؟
  خیلی عجیبه بعیده کار یه نفر باشه حجم اطلاعتش خیلی زیاده . من فقط ۵ قسمتشو دیدم، مشکوکه یا خودتون ماسونی هسنین یا سپاهی ازین دو حالت خارج نیست

 3. با سلام و خسته نباشید
  خدا قوت میگم خدمت همه افرادی که در تهیه این مستند بسیار عالی و مهم زحمت کشیدند و در این زمانهای حساس و سرنوشت ساز این فیلم مستند رو تهیه و نشر کردند.
  ان شاالله اجرش رو از حضرت بقیه الله عج بگیرید
  در پناه حق

 4. با تشکر از زحمات 17 ماهه تان . شاهکاری بود که بخرج دادید . از صدای گوینده بنظر میرسد یکی از محققین برجسته در این پروژه دکتر سام ترابی میباشد .

 5. سلام با تشکر از زحمات شما
  برای بنده این اطلاعات در جهت شناخت موعود شناسی مفید و بعضی از پیش بینی هایی شما در گذشته صورت گرفته یا در حال به وقوع پیوستن است و یا در آینده شاید اتفاق بیفتد.البته بسیاری از حیله های آن ها در جهت تضیعف وگمرایی مردم است که هر روز در حال نمایان شدن است.

 6. سلام با تشکر از زحمات شما
  برای بنده این اطلاعات در جهت شناخت موعود شناسی مفید و بعضی از پیش بینی هایی شما در گذشته صورت گرفته یا در حال به وقوع پیوستن است و یا در آینده شاید اتفاق بیفتد.البته بسیاری از حیله های آن ها در جهت تضیعف وگمرایی مردم است که هر روز در حال نمایان شدن است.

 7. با سلام و قبولي طاعات بسيار مستند جالبي است كه موشكافانه به بيان حقيقت هاي ماسوني پرداخته است اجرتان با صاحب الزمان (عج) خدا قوتتان دهد .
  پيشنهاد ميكنم حتما با دقت تا اخرين قسمت نگاه كنيد تا به حقيقت هاي پنهاني اين انيميشن برسيد.

 8. سلام مجدد و خدا قوت خدمت استاد عزیز و زحمتکشان وبسایت
  استاد خادم الامام (عج) عزیز در خواست داشتم اگه ممکنه در مورد کارتون سیمپسون ها هم توضیحاتی بفرمایند ظاهرا این کارتون هم مطالب مهمی داره … ضمنا نقاشی های Jon McNaughton هم مطالب خاصی رو اشاره کرده (نقاشی پوکر دموکرات ها و عبور از مرداب ترامپ) … البته اگر استاد عزیز وقت کردند چون حتما سرشون خیلی شلوغه … ممنون و در پناه حق.

 9. مستند خیلی دقیق و به روزی بود. خداقوت میگم بهتون.
  بعد از سالها یه همچین مستندی لازم و ضروری بود.
  همیشه از این رمزگشایی های به موقع و سریع داشته باشید تا راهنمای خیلی از فعالیت های فرهنگی باشه.
  خداقوت به همه عوامل سازنده

 10. سلام وخسته نباشید خدمت تمام دست اندرکاران این مستند
  حقیقتا تابه حال مستندی وجود نداشته که اینقدر با دلیل و مدرک و جزییات بی نظیر به مباحث مربوط به اخرالزمان.دجال وفراماسونری پرداخته باشه.
  انشالله ما هم تلاش میکینم با معرفی این مستند و سایت وعده صادق به دوستان و اشنایان و اشنایی اونها با این مسائل مهم قدمی هرچند کوچک درمسیر ظهور صاحب الزمان (ع) برداریم
  اجرتان با امام مهدی (عج)

 11. سلام 1 هفته طول کشید تا تمام قسمتهارو دیدم ولی
  هیچ تحلیلی درباره اون قسمتی که مربوط به بن لادن و نفت و … بود ندیدم
  چرا درباره اون سکانسها هیچ تحلیلی نگفتین اکر گفتین لینکشو بدین ببینم

 12. سلام

  عالی بود – خسته نباشید
  به نظرم با توجه به حوادث فعلی جا داره ویدئوهای جدیدتر و تحلیلی تری در ادامه 18 ویدئو قبلی تولید و منتشر بشه و مقاله در برهه فعلی (تا 2 سال آینده) بروز بشه

  قطعا بهتر از من میدونید اتفاقات زیادی در راهه

 13. سلام
  یه کار حرفه ایی و تمیز با توجه به امکانات و محدودیت ها
  ولی از لحاظ اطلاع رسانی و تبلیغ بسیار ضعیف عمل شده است و باید تبلیغات گسترده ایی برای این کار زیبا صورت پذیرد
  من بشخصه حاضرم هزینه این تبلیغات رو در حد توانم بپردازم

 14. واقعا خسته نباشید، کار جالبه، کاش شما هم همینطوری که می تونید این ها را تحلیل کنید، تولید نیز بکنید و شروع به داستان نویسی بکنید، شاید یه نفر پیدا شد و مثلا انیمیشنش رو هم ساخت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید